SPIN

I Nightskating Siedlce już w piątek

Aneta Borkowska środa, 2 września 2015, 10:23 Aktualnie, Sport

Print

Jeśli jeździsz na rolkach, nie możesz tego przegapić! Agencja Rozwoju Miasta Siedlce organizuje jedyny w swoim rodzaju nocny przejazd na rolkach ulicami naszego miasta, czyli I Nightskating Siedlce. Impreza odbędzie się w piątek 4 września.

Zapraszamy na Plac Gen. Sikorskiego już od godz. 19:30, gdzie odbywać się będą pokazy umiejętności wrotkarskich i konkursy. Na miejscu będzie możliwość wypożyczenia sprzętu, jednak ze względu na ograniczoną ilość i rozmiary, zalecane jest posiadanie własnych rolek, kasków i ochraniaczy. Buty i rzeczy osobiste zostawimy bezpiecznie w depozycie.

Przejazd rozpocznie się o godz. 20:00. Kolumnę rolkarzy poprowadzi policyjny radiowóz, a tuż za nim podążać będzie zabytkowa ciężarówka, na której Prykson Fisk & DJ Bulb dadzą niepowtarzalny mobilny koncert specjalnie dla uczestników imprezy. Do pokonania trasa około 14 km głównymi ulicami miasta. Rolkarze poruszać się będą w wolnym tempie, w zorganizowanej kolumnie tak, aby nie powodować utrudnień w ruchu drogowym. Dodatkowo kolumnę zabezpieczać będą patrole na rolkach i rowerach.

Udział w  imprezie jest bezpłatny i otwarty dla każdego, bez żadnych ograniczeń wiekowych. Ważne, aby pewnie czuć się na rolkach – wymaga jest umiejętność swobodnej jazdy i hamowania. Obowiązkowe dla wszystkich uczestników są kaski i ochraniacze. Zachęcamy również do wzięcia ze sobą różnego rodzaju odblasków i światełek – bądźmy widoczni i kolorowi!

Przejazd zakończy się na Placu Gen. Sikorskiego około godz. 21, a tam dalsza część koncertu, konkursy z nagrodami i pamiątkowe grupowe zdjęcie. Przewidziana jest nagroda specjalna dla rolkarza w  najoryginalniejszym przebraniu.

źródło: ARMS (reklama)

Możliwość komentowania jest wyłączona.