SPIN

Spektakl teatralny „Następnego Dnia Rano” ZOSTAŁY OSTATNIE BILETY

Aneta Borkowska wtorek, 15 września 2015, 20:38 Aktualnie, Kultura, Zapowiedzi kulturalne

nastepnego teatr

W czwartek (24 września) o godz. 17. na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl teatralny „Następnego Dnia Rano”. Spektakl zainauguruje IV edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Prywatnych „Sztuka plus Komercja”.

Czy przygoda na jedną noc, skąpana w morzu alkoholu może zakończyć się ślubem? Istnieje taka szansa… Ale gdy następnego dnia rano on nie pamięta jej imienia, a ona już przed poranną kawą planuje iść z nim do ołtarza, happy end zdaje się być nierealny. A to jeszcze nie wszystko… W pakiecie ze śniadaniem, do łóżka wkracza wyzwolona matka, która bez cienia zażenowania zagląda w bokserki wybranka swojej córki. Uczucie w tak skomplikowanych okolicznościach przyrody, wydaje się być z góry skazane na niepowodzenie. No bo jak znaleźć chociaż kilka minut sam na sam z ukochaną, gdy przyszła teściowa wprasza się w podróż poślubną i chce się przytulać pod kołdrą? Do kompletu dołącza wścibski szwagier, znający najbardziej intymne tajemnice związków swojej siostry! Życie w tak ekscentrycznej rodzince może przerażać przyszłego zięcia, ale dla widzów będzie ono budzącym salwy śmiechu krzywym zwierciadłem relacji damsko-męskich naszych czasów.

Reżyseria: Cezary Morawski
Muzyka: Mateusz Dębski
Obsada: Magdalena Schejbal, Anna Gornostaj, Przemysław Sadowski, Tomasz Ciachorowski
produkcja: Teatr Capitol

Rezerwacje: Punkt Informacji Kulturalnej CKiS ,ul. Bpa I. Świrskiego 31 / poniedziałek- piątek 11:00-19:00 / tel. 25 794 31 89

reklama (OPEN TEATR)

Możliwość komentowania jest wyłączona.