SPIN

Kolekcja gadżetów siedleckich w Parku Wodnym Siedlce

Aneta Borkowska piątek, 9 października 2015, 17:09 Aktualnie

gadzet1

6 października siedlecki aquapark uruchomił sprzedaż gadżetów miasta Siedlce. Wyspa kasowa Parku Wodnego Siedlce jest jedynym miejscem w mieście, gdzie takie zakupy można poczynić.

Gadżety , to przedmioty potrzebne w codziennym życiu, które każdy – chce czy nie chce – i tak musi mieć i używać. Ich dodatkowymi atutami jest zaś to, że są wyjątkowe i mają niewygórowaną cenę. Na wszystkich wygrawerowany został logotyp „Siedlce Miasto Przyjazne”.

Niebiesko – srebrny długopis metalowy można kupić już za 3 złote, metalowy  (ze złoconymi elementami) ołówek automatyczny – za 2 złote, a 96-stronicowy notes – za 7 złotych.

gadzet2

Wśród gadżetów jest też smycz satynowa niebieska z karabińczykiem i zawieszką na telefon za 3 złote i torba bawełniana eko za 8 złotych. Nieco droższe, ale warte swojej ceny są: kubek ceramiczny za 18 złotych, koszulka bawełniana z logotypem z przodu i herbem Siedlec na rękawku za 25 złotych, pendrive o pojemności 8 GB (standard usb: 2.0; szybkość zapisu: 3,5 MB/s; szybkość odczytu: 12,0 MB/s) za 20 złotych i power bank 2200 mAh (w zestawie kabel USB i końcówki: Nokia, Iphone4 i MICRO USB) za 35 złotych.

Na pewno będą tacy, którzy kolekcję siedleckich gadżetów skompletują w całości. Warto.

źródło: ARMS (reklama)

Możliwość komentowania jest wyłączona.