SPIN

Park Wodny zaprasza do wody

Aneta Borkowska wtorek, 27 października 2015, 11:23 Aktualnie, Sport

park wodny

Działająca w Parku Wodnym Siedlce Szkoła Pływania „IDOLEK” zaprasza na zajęcia AQUA AEROBIKU i AQUA ROWERÓW.

Aqua aerobik to nowoczesna forma zajęć fitness w wodzie. Polecany jest szczególnie tym, którzy chcą mieć szczupłą i smukłą sylwetkę, czyli wszystkim. Pomaga zlikwidować cellulit, ujędrnia i masuje ciało.
To także, a może przede wszystkim, świetna zabawa. To wspaniała forma aktywności fizycznej dla każdego, kto chce w szybki, przyjemny i wolny od potu, choć nie od wysiłku, sposób zredukować wagę, odprężyć się i odstresować. W czasie zajęć wykorzystywane są makarony, deski, piłki.

Czy można zażywać wodnej kąpieli i jednocześnie jeździć na rowerze? Okazuje się, że tak! Do tego służą aqua rowery, czyli specjalnie do tego przystosowane rowery stacjonarne, ustawione w basenie. Ćwiczenia odbywają się przy dynamicznej muzyce, która wzmacnia motywację uczestników.
Aqua rowery (aqua spinning) to oryginalna, wszechstronna metoda treningu w wodzie. Poprawia  kondycję fizyczną i wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej (od 600 do 1200 kcal na jednym treningu). Bardzo ważne jest to, że w czasie ćwiczeń stawy nie są tak mocno obciążone jak w czasie jazdy na zwykłym rowerze.

Udział w zajęciach z aqua aerobiku i z jazdy na aqua rowerach nie wymaga dużej sprawności fizycznej ani umiejętności pływania. Nowością jest aqua mix – połączenie zajęć aqua aerobiku z aqua rowerami. Zajęcia trwają 50 minut.

Zapisy:
– na stronie www.idolek.parkwodny.siedlce.pl – można na niej zobaczyć aktualny harmonogram zajęć oraz ilość osób zapisanych na dany dzień i godzinę,
– telefonicznie: 530 489 626 (w godzinach 12.00 – 16.00) w poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek, mailem: idolek@parkwodny.siedlce.pl.

Więcej informacji i cennik na: www.parkwodny.siedlce.pl (KLIKNIJ)

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.