SPIN

Zapraszamy na Lodowisko!

Aneta Borkowska poniedziałek, 23 listopada 2015, 09:45 Aktualnie, Sport

lodowisko_spin_glowny

To już pewne. W sobotę 28. listopada rozpoczynamy sezon zimowy na lodowisku. Zapraszamy wszystkich chętnych już od 8 rano. Czeka na Was moc nowości i atrakcji.

Unowocześniliśmy system funkcjonowania obiektu na wzór tego, działającego w Parku Wodnym Siedlce. Przychodząc na lodowisko, kupujemy bilet w kasie wchodzącej i otrzymujemy specjalną opaskę na rękę. Przyłożenie opaski do czytnika uruchamia kołowrotek i wpuszcza nas do strefy przebieralni. Tutaj możemy wypożyczyć łyżwy, kask czy pingwina do nauki jazdy. Wypożyczony sprzęt zostanie nabity na naszą opaskę, a opłata uiszczana jest dopiero przy wychodzeniu z lodowiska.

Jeżeli mamy własne łyżwy, udajemy się prosto do szafek, gdzie zostawiamy nasze rzeczy osobiste i buty. Bilet wstępu uprawnia do 30 minut jazdy, dodatkowo otrzymujemy 10 minut gratis na wypożyczenie sprzętu, przebranie się i przygotowanie do wejścia na taflę lodu. Liczenie czasu rozpoczyna się z chwilą przyłożenia opaski do czytnika, a kończy przy kasie wychodzącej, gdzie rozliczamy się po skończonej jeździe i zwróceniu wypożyczonego sprzętu. Dopłata za przekroczenie czasu naliczana jest z dołu za każde przekroczone 6 minut, czyli zakupiony bilet daje nam łącznie niemal 46 minut do wykorzystania. Cena biletu normalnego to 4 zł, ulgowego – 3 zł. Za wypożyczenie łyżew z biletem normalnym zapłacimy 6 zł, z biletem ulgowym – 4 zł.

Wypożyczalnia lodowiska wzbogaciła się o nowe łyżwy, specjalne płozy saneczkowe dla najmłodszych oraz dodatkowe pingwiny i misie do nauki jazdy. Tak jak w ubiegłym roku w soboty i niedziele wprowadzamy godziny dedykowane wyłącznie dzieciom do lat 12 z rodzicami.

Koniecznie odwiedźcie też naszą poczekalnię, która przeszła generalny remont i prezentuje się znakomicie. Dla najmłodszych stworzyliśmy przyjazną strefę malucha, w której dzieci będą mogły ciekawie spędzić czas, korzystając z gier edukacyjnych, planszówek, układanek. Nieco starsi z pewnością chętnie pograją w bilard czy piłkarzyki. W poczekalni znajdują się również automaty z ciepłymi i zimnymi napojami oraz słodyczami. Tutaj będzie można wygodnie usiąść, odpocząć po jeździe lub z góry obserwować zabawę na płycie lodowiska. Poczekalnia będzie otwarta zarówno w czasie funkcjonowania lodowiska, jak i podczas przerw technicznych.

W tę sobotę specjalnie na otwarcie lodowisko będzie dostępne dla wszystkich w godzinach: 8 – 10 i 11 – 14. Od 15 do 18 zapraszamy dzieci na zabawę Andrzejkową na lodzie z muzyką na żywo.
Zagra dla Was DJ Bulb. W poczekalni odbędą się zabawy i wróżby andrzejkowe. A od 19 do 22 jedyna w swoim rodzaju dyskoteka na łyżwach.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.