SPIN

Świąteczny koncert Studia Piosenki i Zespołu Sweet Angels

Aneta Borkowska poniedziałek, 7 grudnia 2015, 10:11 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 15 grudnia (wtorek) o godz. 18. -na Świąteczny koncert Studia Piosenki i Zespołu Wokalnego Sweet Angels. Wstęp bezpłatny. Sala Biała MOK.

Wokaliści Studia Piosenki  działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach pod okiem wokalistki i instruktora śpiewu  Edyty Wójcik przygotowują nowy program świąteczny. Będzie to materiał nagrany w ubiegłym roku na płytę z kolędami Studia Piosenki i Zespołu Wokalnego Sweet Angels. W programie koncertu usłyszymy wybrane kolędy z nowymi i ciekawymi aranżacjami, śpiewanymi przez dzieci, jak również piosenki świąteczne w wykonaniu Zespołu Wokalnego Sweet Angels.

Od 2011 roku Zespół prowadzi Edyta Wójcik. Nauka śpiewu prowadzona jest w trzech grupach wiekowych. Oprócz nauki śpiewu prowadzone są również zajęcia z dykcji, intonacji, ćwiczenia rytmiczne oraz ruch sceniczny – czyli wszystkie umiejętności potrzebne, aby w przyszłości zostać Gwiazdą Estrady. Młodzi piosenkarze biorą udział w licznych imprezach i koncertach. Zespół współpracuje również z zespołami tanecznymi: MP Dance i FTN LUZ.  Członkowie Studia Piosenki próbują swych sił również w programach telewizyjnych, takich jak: „Od przedszkola do Opola”, „Idol” czy „Szansa na Sukces”.

reklama / fot. Janusz Mazurek

Możliwość komentowania jest wyłączona.