SPIN

Drugie urodziny Parku Wodnego

Aneta Borkowska wtorek, 5 stycznia 2016, 11:10 Sport

parkwodny urodziny

Mija drugi rok funkcjonowania Parku Wodnego Siedlce. Obiekt nieustannie cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych. Rzesze klientów korzysta codziennie z licznych atrakcji hali basenowej, strefy saun oraz Kręgielni.

W sobotę (9 stycznia) zapraszamy na wspólne świętowanie. Każdy, kto w tym dniu odwiedzi Park Wodny Siedlce będzie mógł wziąć udział w pokazowych zajęciach z instruktorami Szkoły Pływania ‘Idolek’. Zaczynamy od fitnessu w wodzie, który nie tylko wyszczupla sylwetkę i poprawia kondycję fizyczną, ale również pozwala się odprężyć i odstresować, a przy tym jest także świetną zabawą.

godz. 11. – Aqua Aerobik,
godz. 12. – Aqua Rowery,
godz. 13. i 14. – dla dzieci do lat 12 zabawa z animatorem na basenie rekreacyjnym.
godz. 15. – nowość w ofercie Idolka – nurkowanie dla dzieci w sprzęcie ABC, czyli maska, rurka oddechowa i płetwy. Wstęp na wszystkie zajęcia w tym dniu otwarty w ramach wykupionego biletu na halę basenową, bez dodatkowych opłat i zapisów.

Główną atrakcją urodzin będzie Maraton Pływacki. Przed zawodnikami rywalizującymi o tytuł Maratończyka 2 godziny pływania. Wygra osoba, która w tym czasie pokona najdłuższą odległość. Rekord basenu ustanowiony podczas ubiegłorocznego maratonu wynosi 8050 m. Czy uda się go pobić w tym roku? Przekonamy się 9 stycznia. Zachęcamy do udziału i aktywnego kibicowania na trybunach. Maraton Pływacki poprzedzi Mini Maraton dla dzieci i młodzieży, czyli zmagania sztafet w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci do 12 r. ż. i młodzież 13-16 lat.

Zapraszamy również przez cały dzień do korzystania z naszej Kręgielni, gdzie o godzinie 20 niespodzianka – impreza Fun&Vibes. Dobrą zabawę przy muzyce na żywo zapewnią DJ Bulb i PrykONE.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.