SPIN

OCZAMI KOBIET: „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”

Aneta Borkowska piątek, 4 marca 2016, 22:13 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

NoveKino Siedlce zaprasza 9 marca o godz. 19. na kolejną odsłonę cyklu Oczami Kobiet. Tym razem będzie można zobaczyć komedię „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”.

Komedia producentów „Wkręceni” opowiada o współczesnych mężczyznach: Kordianie (Maciej Zakościelny) – kompozytorze muzycznym, Rickim (Zbigniew Zamachowski) – showbiznesmenie, Tomaszu (Mikołaj Roznerski) – znawcy od reklamy, Filipie (Paweł Domagała) – polskim „Piotrusiu Panu”, Jarku (Piotr Głowacki) – inspektorze sanepidu oraz – niebezpiecznym weteranie wojennym, Stefanie (Leszek Lichota), którzy spotykają się w klubie fitness i rozmawiają na przeróżne tematy. Każdy z nich ma jeden i ten sam cel: odmienić swoje życie i odnaleźć w nim szczęście.

reżyseria: Kinga Lewińska,
scenariusz: Piotr Wereśniak,
aktorzy: Paweł Domagała, Piotr Głowacki, Leszek Lichota,
gatunek: komedia,
kraj produkcji: Polska,
rok produkcji: 2016,

„7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” widzowie poznają dzięki wątkom z ich życia, których głównymi bohaterkami są kobiety. A to wystarczający powód, by świętowanie Dnia Kobiet kontynuować w cyklu filmowym Oczami Kobiet. Na pokaz filmu zapraszamy panie w towarzystwie panów.

Tego wieczoru będą z nami partnerzy:  Studio Stylizacji i Wizażu Renaty Kosieradzkiej z Nowego Światu 1 oraz Gabinet Fizjoterapeutyczny Activetherapy  Izabeli Jozwik z ul. Brzeskiej 56.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.