SPIN

Wyjedź nowiutką Hondą z Biegu Siedleckiego Jacka

Aneta Borkowska czwartek, 28 kwietnia 2016, 07:32 Sport

Organizatorzy Biegu Siedleckiego Jacka uchylili rąbka tajemnicy, ogłaszając jedną z nagród w losowaniu dla uczestników biegów głównych. Będzie nią nowiutki skuter Honda Wave 100i ufundowany przez firmę Honda Wyszomirski.

Zapisy na VII Bieg Siedleckiego Jacka już trwają, podobnie jak cykl otwartych treningów przygotowujących do startu w tegorocznej edycji imprezy. Nad formą pracują biegacze oraz uczestnicy marszu nordic walking, nie próżnują również organizatorzy, którzy dokładają wszelkich starań, aby impreza była jeszcze lepsza niż w ubiegłym roku.

Poprzeczka zawieszona jest naprawdę wysoko. Do grona sponsorów biegu dołączyła właśnie firma Honda Wyszomirski z Siedlec, która jest fundatorem nagrody do rozlosowania wśród wszystkich uczestników biegów głównych. Będzie to piękny czerwony skuter Honda Wave 110i. Idealny do jazdy po mieście, oszczędny i elegancki. Możecie go zobaczyć na własne oczy, przyjechał już do nas i do dnia Biegu będzie wyeksponowany w Parku Wodnym Siedlce.

Zapraszamy 28 sierpnia na bieg na dystansie 5 km i półmaraton. Dla tych wciąż niezdecydowanych, niemałą zachętą może okazać się możliwość wygrania skutera. Co najważniejsze, szanse na tę wygraną wszyscy mają takie same, bo o zwycięstwie nie decyduje czas na mecie biegu, ale losowanie. Organizatorzy obiecują, że to jeszcze nie koniec nowości i niespodzianek, jakie czekają podczas VII Biegu Siedleckiego Jacka.

reklama / ARMS

Możliwość komentowania jest wyłączona.