SPIN

Wystawa fotografii Pawła Bączyka „Ostoja Nadliwiecka”

Aneta Borkowska sobota, 2 lipca 2016, 09:58 Kultura

ostoja mok caly

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na wystawę fotografii Pawła Bączyka „Ostoja Nadliwiecka”. Prace można oglądać w Galerii „w Bramie” MOK do 2 października.

Ostoja Nadliwiecka to tytuł kolejnej wystawy Pawła Bączyka w Galerii w Bramie Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach. Pierwsza odbyła się w 2013 roku pod hasłem Bieszczady, Bieszczady.
Paweł Bączyk – siedlczanin, fotograf amator, od 2010 roku członek siedleckiej Grupy Twórczej FOTOGRAM.

Jest laureatem i zdobywcą głównej nagrody w ogólnopolskim konkursie fotograficznym Krajobraz minimalistyczny. Uczestnik Międzynarodowych Plenerów Fotograficznych „Podlaski Przełom Bugu” i wystaw zbiorowych w Galerii Fotografii FOKUS. Jego prace publikowane były w miesięczniku „Digital Camera Polska” oraz „Fotografia i aparaty cyfrowe”.

Swój wolny czas spędza z aparatem fotograficznym zwiedzając okolice Siedlec, nieustannie szukając inspiracji w najbliższym otoczeniu. Najchętniej wybiera miejsca na wschodzie Polski, dlatego nie należy się dziwić, że najczęściej uwiecznia krajobrazy podlaskie i nadbużańskie. Tym razem zaprasza nas na spacer po Ostoi Nadliwieckiej, malowniczym miejscu, które położone jest niedaleko Siedlec i zachwyca swą różnorodnością przyrodniczą.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.