SPIN

Oczami Kobiet: „Kobiety bez wstydu”

Aneta Borkowska niedziela, 24 lipca 2016, 08:11 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

NoveKino Siedlce zaprasza 27 lipca o godz. 19. na kolejną odsłonę cyklu Oczami Kobiet. Tym razem będzie można zobaczyć komedię „Kobiety bez wstydu”.

Najpiękniejsze gwiazdy polskiego kina w przesyconej zmysłowym erotyzmem komedii o facecie, który znalazł sposób na kobiety.
Obdarzony magnetycznym wpływem na płeć piękną Piotr rzuca pracę kelnera w Wiedniu i w rodzinnym Krakowie otwiera praktykę psychoanalityka. Nie ważne, że brak mu kwalifikacji i doświadczenia. Jego gabinet „tylko dla pań” co dzień pęka w szwach, a jego sypialnia przeżywa prawdziwe oblężenie. Kobiety z rozkoszą zdradzają mu swe najbardziej intymne sekrety, a on daje się wciągnąć nie tylko w zawiłości ich umysłów i serc, ale także w całkiem realne życiowe perypetie. I znów okaże się, że zakochane kobiety potrafią być równie czarujące, co niebezpieczne.

reżyseria: Witold Orzechowski,
aktorzy: Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz, Agnieszka Warchulska, Ewa Kasprzyk, Joanna Liszowska, Michał Lesień,
gatunek: komedia,
kraj produkcji: Polska,
rok produkcji: 2016,
czas trwania: 110 minut,

Gościem spotkania o godz. 19.00 będzie położna Ewa Prokurat z przychodni Centrum. Panie, które przyjdą na seans będą mogły zgłosić chęć udziału w badaniach genetycznych pozwalających w porę wykryć i wyeliminować zagrożenia nowotworowe. Wśród widzów zostanie rozlosowana atrakcyjna nagroda.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.