SPIN

Trzy premiery od piątku w NoveKino

Aneta Borkowska czwartek, 28 lipca 2016, 08:34 Kultura

NoveKino Siedlce zaprasza wszystkich miłośników kina na 3 nowości, które będzie można oglądać na ekranach już od piątku (29 lipca). Na kinomaniaków czekać będą filmy: „Noc w Ville-Marie”, „Epoka lodowcowa 5: Mocne uderzenie” oraz „Jason Bourne”.

– „Noc w Ville-Marie”

Sławna aktorka Sophie Bernard przylatuje do Montrealu na plan najnowszego filmu. Korzystając z okazji, chce spotkać się i pogodzić z dawno niewidzianym synem. W innej części miasta, ratownik medyczny – Pierre, zmaga się z konsekwencjami mrocznej przeszłości. Jedynym jego wsparciem pozostaje pielęgniarka Marie, z trudem utrzymująca porządek na ostrym dyżurze. Nieoczekiwanie, losy całej czwórki przetną się w murach szpitala położonego w dzielnicy Ville-Marie, a ciąg zaskakujących wydarzeń ujawni głęboko skrywane tajemnice.

reżyseria: Guy Edoin,
scenariusz: Jean-Simon DesRochers, Guy Edoin,
aktorzy: Monica Bellucci, Pascale Bussieres, Aliocha Schneider,
gatunek: dramat,
kraj produkcji: Kanada,
rok produkcji: 2015,

– „Epoka lodowcowa 5: Mocne uderzenie”

Bohaterowie czterech filmów z serii „Epoka lodowcowa”, które w polskich kinach obejrzało ponad 6 milionów widzów, powracają, by przeżyć prawdziwie niezwykłą przygodę. Tym razem niepoprawny Wiewiór w pogoni za upragnionym orzeszkiem wystrzelony zostaje… w kosmos, gdzie niechcący powoduje katastrofę, w wyniku której w kierunku Ziemi zmierza wielki meteor. Zanim dojdzie do „mocnego uderzenia”, Maniek, Diego i Sid muszą stawić czoło niezwykłym zjawiskom, wśród których są gigantyczne fale, wyładowania elektryczne i inne fenomeny natury.

reżyseria: Mike Thurmeier, Galen T. Chu,
scenariusz: Michael J. Wilson, Michael Berg,
gatunek: animowany/komedia/przygodowy,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2016,

– „Jason Bourne”

Kolejna odsłona przygód kultowego Jasona Bourne’a – postaci wykreowanej w bestsellerowej, sensacyjnej serii autorstwa Roberta Ludluma.

reżyseria: Paul Greengrass,
scenariusz: Matt Damon, Paul Greengrass, Christopher Rouse,
aktorzy: Matt Damon, Alicia Vikander, Vincent Cassel, Tommy Lee Jones,
gatunek: sensacyjny,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2016,

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.