SPIN

Od jutra cztery premiery w NoveKino

Aneta Borkowska czwartek, 4 sierpnia 2016, 16:34 Kultura

NoveKino Siedlce zaprasza wszystkich miłośników kina na 4 nowości, które będzie można oglądać na ekranach już od piątku (5 sierpnia). Na kinomaniaków czekać będą filmy: „Hel”, „Legion samobójców”, „Nie ma mowy” oraz „Złe mamuśki”.

“Hel”

W niewyjaśnionych okolicznościach, w odciętym od świata i na pozór spokojnym półwyspie helskim, dochodzi do tajemniczej zbrodni. Łączy ona ze sobą młodego chłopaka Kaila (Marcin Kowalczyk) oraz Milę (w tej roli debiutantka, Małgorzata Krukowska) – striptizerkę z lokalnego baru. Głównym podejrzanym w sprawie jest amerykański pisarz Jack (Philip Lenkowsky), który przyjechał do Polski pisać nowy scenariusz. Wkrótce jednak policyjne śledztwo odkryje mroczne sekrety mieszkańców kurortu.

reżyseria: Katarzyna Priwieziencew, Paweł Tarasiewicz,
scenariusz: Katarzyna Priwieziencew, Paweł Tarasiewicz,
aktorzy: Philip Lenkowsky, Marcin Kowalczyk, Małgorzata Krukowska,
gatunek: thriller,
kraj produkcji: Polska,
rok produkcji: 2015,
czas trwania: 90 minut,

“Legion samobójców”

Jak dobrze być złym… Zebrać drużynę złożoną z najbardziej niebezpiecznych pojmanych superprzestępców. Następnie przekazać im najpotężniejszą broń, jaką dysponuje rząd. Wreszcie wysłać ich na misję, której celem jest pokonanie tajemniczego, nieprzeniknionego bytu. Amanda Waller, oficer amerykańskiego wywiadu, doszła do wniosku, że do takiego zadania nada się jedynie zbieranina łotrów, którzy nie mają absolutnie nic do stracenia. Co zrobi Legion Samobójców, gdy jego członkowie zorientują się, że nie zostali wybrani dlatego, iż mają szansę wygrać, ale dlatego, że nikt nie będzie ich żałował, gdy poniosą klęskę? Czy dadzą z siebie wszystko, choćby mieli zginąć, czy będą walczyć o własne przetrwanie?

reżyseria: David Ayer,
scenariusz: David Ayer,
aktorzy: Will Smith, Jared Leto, Margot Robbie, Joel Kinnaman, Viola Davis,
gatunek: akcja,
kraj produkcji: Kanada, USA,
rok produkcji: 2016,

“Nie ma mowy!”

Po śmierci męża, słynnego muzyka folkowego, Hanna wciąż żyje jego życiem, próbując pisać biografię ukochanego. W jej prowincjonalnym, bezpiecznym świecie pojawia się Andrew, nowojorski pisarz, zbierający materiały do książki o jej zmarłym mężu. Tych dwoje dzieli wszystko. Czy mimo tego uda im się wspólnie napisać biografię muzyka i rozpocząć nowy rozdział ich własnej historii?

reżyseria: Sean Mewshaw,
scenariusz: Desiree Van Til,
aktorzy: Rebecca Hall, Jason Sudeikis, Dianna Agron, Blythe Danner,
gatunek: komedia/romantyczny,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2015,
czas trwania: 105 minut,

“Złe mamuśki”

Młoda i piękna matka cudownego synka, żona wspaniałego męża, po prostu perfekcyjna pani domu. To oficjalny wizerunek Amy Mitchell. W rzeczywistości przepracowana i wykończona monotonią matczynych obowiązków Amy ma już dość bycia chodzącym ideałem. Pod wpływem wyzwolonych przyjaciółek, wkurzona przez leniwego męża egoistę porzuca gary i pieluchy, a kuchenny fartuch zamienia na seksowną kieckę. I rusza w miasto, by znów poczuć, że żyje! Zakręcone na lokówkę obłudne kury domowe ze szkolnej rady rodziców gotują się z oburzenia, ale Amy nic już nie powstrzyma. Z dziką rozkoszą sieje ferment i zgorszenie odkrywając przy tym, że szczęśliwa mama to lepsza mama. Macierzyństwo to nie więzienie o zaostrzonym rygorze.

reżyseria: Jon Lucas, Scott Moore,
scenariusz: Jon Lucas, Scott Moore,
aktorzy: Mila Kunis, Kristen Bell, Kathryn Hahn, Annie Mumolo,
gatunek: komedia,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2016,

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.