SPIN

3 Nightskating Siedlce

Aneta Borkowska czwartek, 18 sierpnia 2016, 21:29 Aktualnie, Sport

rolki

Koniec wakacji to nie powód, by siedzieć w domu! Już 2 września (piątek) o godz. 20:00 wszystkich miłośników rolek zapraszamy na 3 Nightskating Siedlce – czyli wieczorny przejazd rolkarzy ulicami miasta.

Poprzednie edycje NS pokazały, że Siedlce to miasto rolkarzy! Pamiętacie? Było nas prawie 1000 osób! Liczymy na podobną frekwencję podczas wrześniowej edycji. Zabierzcie znajomych, rodzinę i przyłączcie się do zabawy. Wspólny przejazd na rolkach to idealna okazja do aktywnego wypoczynku, zdrowej dawki sportu oraz integracji mieszkańców. To również doskonała okazja, by wspólnie zrobić coś dobrego dla innych.

Podczas trzeciej edycji Nightskating Siedlce przyłączamy się do akcji Pomoc Mierzona Kilometrami i zbieramy kilometry dla niepełnosprawnych dzieci. Jak możecie pomóc – wystarczy pobrać na telefon darmową aplikację Endomondo, dołączyć do rywalizacji „Pomoc Mierzona Kilometrami”, wybrać aktywność – w tym wypadku – jazdę na rolkach i w drogę! Trasa liczy 15 km, więc każdy uczestnik NS może dorzucić aż tyle kilometrów do wspólnej puli. Nie zastanawiaj się, jedź razem z nami i pomagaj!

rolki maly

Już od godz. 18:00 zapraszamy wszystkich chętnych na Rolkowisko na małą rozgrzewkę pod fachowym okiem instruktorów. Przed 15-kilometrową trasą warto przećwiczyć podstawowe manewry i przypomnieć sobie obowiązujące podczas imprezy zasady bezpieczeństwa.

Startujemy punktualnie o 20:00 z parkingu przy Rolkowisku. Specjalnie dla najmłodszych i mniej zaawansowanych uczestników na początek mała pętla o długości 4 km. Po tym odcinku dzieci wracają na Rolkowisko, pozostali śmiałkowie jadą dalej, by na metę dotrzeć z powrotem około godz. 22. Peleton rolkarzy poprowadzi muzyczna ciężarówka – niezastąpieni DJ Bulb i Prykone energiczną muzyką nakręcą Was do wspólnej zabawy.

Przypominamy o niezbędnych akcesoriach: kask, ochraniacze i odblaski. Wasze bezpieczeństwo jest najważniejsze.

3NS trasa_final

Udział w imprezie będzie oczywiście bezpłatny!

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.