SPIN

Koncert Macieja Miecznikowskiego „Rodzi się Bóg”

Aneta Borkowska wtorek, 27 grudnia 2016, 09:17 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

miecznikowski-caly

W piątek (6 stycznia) na finał Orszaku Trzech Króli, na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się świąteczny koncert Macieja Miecznikowskiego pt. „Rodzi się Bóg”.

Koncert Macieja Miecznikowskiego „Rodzi się Bóg” to przede wszystkim możliwość wysłuchania najpiękniejszych polskich i światowych kolęd oraz piosenek związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Nie zabraknie wspólnego śpiewania i opowieści o przeżyciach związanych z czasem świąt i wigilią. Kolędy Lulajże Jezuniu, W żłobie leży, Mędrcy świata, Dzisiaj w Betlejem, Jezus Malusieńki, Wśród nocnej ciszy oraz wiele innych (również mniej znanych) możemy usłyszeć zarówno przy akompaniamencie gitary czy akordeonu, ale także w pięknych bogatych aranżacjach.

W świątecznym koncercie usłyszymy również nastrojowe utwory około świąteczne, nowe akustyczne wersje przebojów Piotra Rubika (Jedenaste, Psalm Kochania), Seweryna Krajewskiego (Mija Rok), a także wybrane, liryczne utwory z autorskiej płyty „Będzie z nami dobrze”. W wybranych utworach artyście towarzyszyć będą śpiewacy Chóru Miasta Siedlce.

Zaproszenia od 28 grudnia do odbioru w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.