SPIN

Warsztaty i audycje CODARTS

Aneta Borkowska czwartek, 6 kwietnia 2017, 18:18 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Od 21 do 23 kwietnia w Siedlcach odbędą się jedyne w Polsce warsztaty i audycje CODARTS – jednego z najlepszych Uniwersytetów Artystycznych w Europie, który mieści się w Rotterdamie (Holandia).

To już czwarta edycja wspólnego projektu Teatru Tańca Caro i Uniwersytetu Artystycznego realizowanego przez Centrum Kultury i Sztuki. Satysfakcjonująca, na wysokim poziomie artystycznym współpraca pomiędzy Codarts i Teatrem Tańca Caro, przy profesjonalnej współpracy wykładowców uniwersytetu umożliwia młodym pokoleniom utalentowanej młodzieży zdobycie wiedzy z zakresu tańca współczesnego i baletu, jak również stwarza doskonałą możliwość rozwoju osobowego i weryfikacji talentu w szerokim, międzynarodowym gronie.

Uniwersytet Codarts oferuje ekscytujący, czteroletni program nauczania, przygotowujący do wykonywania zawodu tancerza, z uwzględnieniem wszystkich aspektów i kanonów obowiązujących we współczesnym świecie tańca. Wielu absolwentów Codarts, w tym tancerzy Teatru Tańca Caro, pracuje aktualnie z najlepszymi choreografami, najbardziej prestiżowych firm w dziedzinie tańca. Projekt Teatru Tańca Caro i Uniwersytetu Codarts z plejadą europejskich wykładowców, to potężna dawka wiedzy, interesujący program, możliwość rozwoju talentu w bezcennym spektrum wielokulturowości.

TALENT ON THE MOVE

Zwieńczeniem projektu jest prezentacja spektaklu „Talent on the move”, w wykonaniu zawodowej grupy studentów trzeciego roku Codarts. W tym roku spektakl odbędzie w niedzielę, 23 kwietnia o godz. 20:00, a poprzedzony zostanie pokazem tancerzy Teatru Tańca Caro, którzy o godz. 19:00 zaprezentują fragmenty spektaklu „Comfy Zone” w choreografii Jakuba Mędrzyckiego.

Informacje o naborze na warsztaty i audycje: 797 199 342 e-mail: imorzelowska@gmail.com Więcej szczegółowych informacji na temat programów kształcenia na Uniwersytecie Artystycznym CODARTS na www.codarts.nl

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.