SPIN

Oczami Kobiet: „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”

Aneta Borkowska wtorek, 18 kwietnia 2017, 21:45 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

NoveKino Siedlce zaprasza 26 kwietnia o godz. 19. na kolejną odsłonę cyklu Oczami Kobiet. Tym razem miłośnicy kina będą mogli zobaczyć komedię „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”.

Siedmioro długoletnich przyjaciół spotyka się na kolacji. Dla urozmaicenia wieczoru rozpoczynają zabawę polegającą na dzieleniu się między sobą treścią każdego SMS-a, e-maila lub rozmowy telefonicznej, jakie otrzymują w trakcie spotkania. Kiedy tym samym wiele tajemnic zaczyna wypływać na światło dzienne, niewinna gra rodzi konflikty, które niełatwo będzie zażegnać…

reżyseria: Paolo Genovese,
scenariusz: Filippo Bologna, Paolo Costella, Paolo Genovese, Paola Mammini, Rolando Ravello,
aktorzy: Giuseppe Battiston, Anna Foglietta, Marco Giallini,
gatunek: komedia,
kraj produkcji: Włochy,
rok produkcji: 2016,
czas trwania: 97 minut,

Po seansie filmowym widzowie będą mogli wziąć udział w warsztatach o skutecznym wprowadzaniu zmian w życiu, zorganizowanych specjalnie z myślą o nich. Poprowadzi je Joanna Sajko-Stańczyk-psycholog, certyfikowany coach ogólnoświatowej organizacji coachingowej. Autorka licznych publikacji oraz książki „Garnitur kontra garsonka, czyli jak zbudować dobre relacje w pracy”. Autorka cyklu spektakli edukacyjnych „Mężczyźni są z Marsa, kobiety są z Wenus” – pierwszej w Polsce dydaktycznej i zarazem humorystycznej adaptacji bestsellera Johna Gray’a. Przeszkoliła w tym zakresie ponad 3500 osób z całej Polski.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.