SPIN

Recital Ireny Santor

Aneta Borkowska sobota, 16 grudnia 2017, 06:42 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

16 grudnia o godz. 19:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce wystąpi niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki – IRENA SANTOR. Recital Ireny Santor został przeniesiony na 13 stycznia na godz. 19:00. Zakupione bilety zachowują ważność lub do 21 grudnia istnieje możliwość ich zwrotu w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS.

Uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy Artystka zaprezentuje na naszej scenie recital PUNKT WIDZENIA.W programie usłyszymy znane i lubiane przeboje Artystki, piosenki z okrytej platyną płyty „Kręci mnie ten świat” oraz najnowszej płyty „Punkt widzenia”, która entuzjastycznie przyjęta przez recenzentów, zdobyła także serce i uznanie publiczności.

Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Artystki. Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą…

Irena Santor wystąpi z towarzyszeniem zespołu muzycznego w składzie: Mariusz Dubrawski – fortepian, Wojciech Ruciński – kontrabas, Grzegorz Poliszak – perkusja.

Rezerwacje pod nr tel. 25 794 31 89.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.