SPIN

Recital Roberta Janowskiego

Aneta Borkowska poniedziałek, 18 grudnia 2017, 10:42 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

4 stycznia o godz. 19:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się Recital Roberta Janowskiego, znanego wokalisty, kompozytora, aktora, poety i prezentera radiowego.

Początek kariery i ogromną popularność dała Janowskiemu rola w kultowym dziś musicalu „Metro”, z którym artysta wystąpił również na Broadwayu. Musicale stały się jego domeną. Zagrał m.in. w „Sztukmistrzu z Lublina”, „West Side Story”, „Cyrano”. Janowski znany jest głównie jako prowadzący teleturnieju muzycznego „Jaka to melodia?, który bije rekordy oglądalności w polskiej telewizji. Jest zdobywcą pięciu nagród Wiktora za osobowość telewizyjną oraz laureatem czterech Telekamer plebiscytu Tele Tygodnia w tym Złotej Telekamery. Autor czterech tomików poezji i prozy poetyckiej. Jednak, jak mówi sam artysta, najważniejsze są dla niego jego solowe płyty i koncerty, na których może śpiewać autorskie piosenki. Recital Roberta Janowskiego to muzyczna uczta. Poetyckie, niepowtarzalne kompozycje wokalisty w połączeniu z klimatycznym akompaniamentem tworzą atmosferę wyjątkowego spotkania artystycznego, przy jednoczesnym utrzymaniu swobodnego i bliskiego kontaktu z publicznością.

Podczas Recitalu usłyszymy utwory: „Dziwny sen”, „Od kłamstw i pocałunków”, Miłość jak…”, „Powietrze”, „Znowu jesteś ze mną” i wiele innych Robertowi Janowskiego będzie towarzyszyła wybitna grupa muzyków, w składzie: Tomasz Filipczak (fortepian), Mirosław Wiśniewski (kontrabas), Przemek Świerk (gitary), Mariusz „Fazi” Mielczarek (saksofony), Mariusz Mocarski (perkusja), William Prestigiacomo (vocal)

Rezerwacje pod nr tel. 25 794 31 89.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.