SPIN

Spędź ferie zimowe w Kinie Helios

Aneta Borkowska niedziela, 7 stycznia 2018, 07:26 Kultura

Jeśli doskwiera Ci nuda w domu, a pogoda niekoniecznie pozwala cieszyć się zimowymi aktywnościami – koniecznie przyjdź do kina Helios w Siedlcach. Czekamy na Was z ciekawym repertuarem filmowym oraz z wspaniałymi atrakcjami.

Już od 15 do 26 stycznia zapraszamy do udziału w naszych zimowych atrakcjach. Codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 11-14 zapewniamy wspaniałą zabawę dla najmłodszych. Osoby, które skorzystają z naszych propozycji kinowych, będą mogły uczestniczyć w różnych ciekawych zajęciach:

– 15 stycznia zaczniemy ferie z animatorką z sali zabaw Pełno Frajdy. W ofercie malowanie buzi w przeróżne wzory oraz ulubionych bohaterów jak i zabawy z chustą animacyjną.

– 16 i 23 stycznia lektorzy języków obcych z Europejskiego Centrum Szkolenia Językowego „Eurolingua” będą dla Was aż przez 2 dni ferii. Przygotują dla Was niezwykle ciekawe, kreatywne warsztaty językowo-teatralne oraz twórcze zajęcia z językiem angielskim.

– 17 stycznia zapraszamy wszystkie dzieci na warsztaty plastyczne przygotowane przez animatorów z Galerii Kultura w Siedlcach. Wspólnie z dziećmi wykonają zabawki DIY – czyli zabawki, które można zrobić samemu.

– 18 i 26 stycznia czekać na Was również będą uczennice Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Siedlcach. Postarają się one jak najlepiej urozmaicić Wam czas w ferie oraz zabawami i animacjami przepędzić nudę!

– 24 i 25 stycznia Ewa z AnimaDeco w magiczny sposób sprawi że zwykłe balony zmienia się w wasze ulubione postaci z bajek.

Ponadto 19 i 22 stycznia zaprosimy Was do wspólnych zabaw oraz zajęć plastycznych takich jak układanie puzzli oraz gra w planszówki, tworzenie masek karnawałowych oraz bitwę na śnieżki z własnoręcznie zrobionych śnieżek z materiałów wtórnych.

Z takimi atrakcjami zima i nuda nam nie straszna. Grupy zorganizowane zapraszamy do kontaktu w celu dokonania rezerwacji: martyna.madej@helios.pl lub telefonicznie 798-811-969.

reklama Helios

Możliwość komentowania jest wyłączona.