SPIN

Ponton Racing 2018

Aneta Borkowska poniedziałek, 26 lutego 2018, 13:03 Aktualnie, Sport

Halo! Nie śpimy! Tylko się budzimy z zimowego snu, bo… Już 23 marca (piątek) w Parku Wodnym Siedlce po raz drugi wystartuje Ponton Racing, czyli wyścigi pontonów dla firm i zakładów pracy.

Dla tych, co jeszcze nie wiedzą…

Czym jest Ponton Racing? To drużynowe rozgrywki wodne dla 4 – osobowych ekip, rozgrywane w formie sztafetowej. Zawody pontonów to impreza sportowo-rekreacyjna skierowana dla firm, zakładów pracy, grup znajomych, którzy szukają ciekawej alternatywy na integrację, wspólne przeżycie niezapomnianych emocji i wielkiej przygody.

Jak wziąć udział w wyścigach? To bardzo proste!

stwórz 4 – osobową drużynę! (możesz stworzyć kilka drużyn) wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij na adres: a.rekawek@arm.siedlce.pl lub zadzwoń pod numer 502-681-538 – koszt udziału w zawodach to 246 zł brutto – za całą drużynę

Zapraszajcie całe firmy, znajomych, rodziny i przyjaciół do wspólnego kibicowania na trybunach. Weźcie ze sobą transparenty, trąbki, flagi – wszystko to, co rozgrzeje zawodników do sportowych zmagań! Dla najlepszych i najgłośniejszych kibiców czekają nagrody niespodzianki! Zróbmy hałas, pokażmy jak bawią się Siedlce na Ponton Racing 2018!

Zobaczcie, jak bawiliśmy się w zeszłym roku: TUTAJ

Regulamin / Formularz zgłoszeniowy i wszystkie szczegółowe informacje znajdziecie tutaj: http://arm.siedlce.pl/  Na Wasze zgłoszenia czekamy do 20 marca.

reklama ARMS

Możliwość komentowania jest wyłączona.