SPIN

Kino Kobiet w Kinie Helios

Aneta Borkowska czwartek, 8 marca 2018, 11:47 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Drogie Panie, jeśli potrzebujecie relaksu, odpoczynku oraz oderwania się od codziennych obowiązków tego dnia bądźcie razem z nami. Znajdź czas dla siebie. Zostaw męża, partnera, chłopaka w domu i … w poniedziałek 19 marca do kina Helios w Siedlcach. To będzie niezapomniany wieczór.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki. Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach. Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym. 19 marca zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film „Kobieta sukcesu”.

Główną bohaterką filmu jest Mańka, szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę, młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr, którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów! Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na coś nowego? „Kobieta sukcesu” to lekka i przewrotna komedia romantyczna o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najbardziej cenne.

Reżyseria: Robert Wichrowski / Scenariusz: Hanna Węsierska / Gatunek: komedia, romantyczny / Kraj produkcji: Polska / Rok produkcji: 2018 / Obsada: Agnieszka Więdłocha, Mikołaj Roznerski, Bartosz Gelner, Julia Wieniawa-Narkiewicz, Tomasz Karolak, Małgorzata Foremniak, Paulina Gałązka

MOTYW WIECZORU: Pamiętacie kapeluszowe warunki? Poczujmy się znów jak gwiazdy filmowe. W marcu zapraszamy w kapeluszach! Im większe i bardziej fantazyjne nakrycie głowy – tym lepiej

ATRAKCJA WIECZORU: Sukces. Dla każdego oznacza coś innego. Każdy jednak do niego dąży i sięga po niego kiedy jest już blisko. Zdarza się jednak, że przez drobne życiowe potyczki bądź nieoczekiwane wydarzenia, bieg naszej historii ulega zmianie oddalając tym samym szansę na „naszą” chwilę sławy… Już 19 marca będziesz miała niepowtarzalną okazję, aby wejść do „świata hipnozy”. Przeniesiesz się do krainy swoich dziecięcej wyobraźni w której wszystko jest możliwe – nawet zmiana kierunku Twojego koła fortuny! W imieniu Inżynierii Umysłu zapraszamy Cię na pierwszy w Siedlcach pokaz hipnozy scenicznej, na którym zarówno Ty jak Twoje przyjaciółki przeniesiecie się do świata marzeń i sukcesu. Zobaczysz na własne oczy co kryje się za słowem hipnoza, przy okazji świetnie się bawiąc. Zabierz swoje przyjaciółki i doświadczcie tej niepowtarzalnej przygody! Nie wiadomo kiedy nadarzy kolejna okazja, a kto wie – może sukces jest bliżej niż myślisz…?

Przed seansem zapraszamy do korzystania z porad i usług naszych Partnerów od godz. 17:45 w holu kina. Uwaga! Super Promocja! Cena biletu grupowego (20 zł) obowiązuje już przy zakupie 7 biletów!

reklama Helios

Możliwość komentowania jest wyłączona.