SPIN

Koncert Grupy Muzycznej Limbos

Aneta Borkowska piątek, 30 marca 2018, 09:08 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 7 kwietnia (sobota) o godz. 17. do sali „Podlasie” na koncert Grupy Muzycznej Limbos „Muzyczny Ekspres”. 

Zapraszamy na kolejny, dwunasty już, koncert z cyklu Tematy muzyczne, których słucha świat. Usłyszymy bardzo znane i popularne utwory z historii muzyki dawnej, filmowej, latynoamerykańskiej, jazzowej i z tzw. muzyki popularnej. Autorskie opracowania i ciekawe aranżacje wykonywanych utworów, fantastycznie zaprezentowane przez znakomitych muzyków, zadowolą w 100 proc. każdego słuchacza. Jak zawsze zagrają z wielką pasją, wkładając swoje muzyczne serca w perfekcyjne zagranie wybranych utworów z historii muzyki polskiej, europejskiej i amerykańskiej.

Grupa Muzyczna Limbos wystąpi w składzie: Wiesław Miadziółko – perkusja, lider / Grzegorz Matwiejczyk – syntezator / Piotr Franczuk – gitara / Leszek Kowalik – wokal.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasach MOK przy ul. Pułaskiego 6 i Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:45 oraz godzinę przed koncertem. Rezerwacje biletów pod nr tel 25 794 31 03 i 25 794 31 26.

reklama MOK

Możliwość komentowania jest wyłączona.