SPIN

Spektakl Teatru Tańca Zawirowania „Black Out”

Aneta Borkowska wtorek, 3 kwietnia 2018, 10:07 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 16 kwietnia o godz. 19. do sali „Podlasie” na spektakl Teatru Tańca Zawirowania „Black Out”.

Black Out to spektakl warszawskiego Teatru Tańca Zawirowania, do którego choreografię ułożył Bartosz Woszczyński, wieloletni tancerz Formacji Tańca Nowoczesnego LUZ i Alternatywnego Teatru Tańca LUZ.

Spektakl inspirowany jest specyfiką zawodu śledczych, którzy często w oparciu o strzępki informacji zmuszeni są podjąć decyzję. To psychologiczna gra, w której nie liczą się fakty, ale przebiegłość, wytrwałość, a przede wszystkim instynkt. To dynamiczna dyskusja ukazana poprzez język tańca współczesnego. Nieustanne zrzucanie winy, wzajemne oskarżenia, ciągła zmiana w tym kto jest przyjacielem, a kto wrogiem, to rzeczywistość w jakiej znajdzie się trzech tancerzy – Artur Grabarczyk, Szymon Osiński oraz Bartosz Woszczyński.

Koncepcja i choreografia: Bartek Woszczyński / wykonanie: Artur Grabarczyk, Szymon Osiński, Bartek Woszczyński / muzyka: ATMO (Giulio Donati & Simone Donati)

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasach MOK przy ul. Pułaskiego 6 i Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:45 oraz godzinę przed koncertem. Rezerwacje biletów pod nr tel 25 794 31 03 i 25 794 31 26.

reklama MOK

Możliwość komentowania jest wyłączona.