SPIN

VI NIGHTSKATING SIEDLCE

Aneta Borkowska piątek, 27 kwietnia 2018, 12:25 Aktualnie, Sport

Sezon rolkarski rozpoczęliśmy niezapomnianą imprezą DISCO ROLKOWISKO! Teraz czas na kolejny Nightskating Siedlce. Startujemy w piątek 11 maja o godz. 19.00 z Rolkowiska Ośrodka Sportu przy ul. Prusa 6.

Przed nami VI edycja nocnego przejazdu rolkarzy ulicami naszego miasta. Nightskating to impreza, którą pokochali wszyscy miłośnicy rolek i aktywnego spędzania wolnego czasu. W myśl hasła Trzymaj Formę Zrzuć Kompleksy, zapraszamy do udziału wszystkich bez względu na wiek – od tych najmłodszych po seniorów.

Do przejechania mamy dystans ok. 15 km. Od godz. 17.30 zapraszamy na małą rozgrzewkę – bezpłatne warsztaty rolkarskie na płycie Rolkowiska. Dla najbardziej aktywnych przewidziane niespodzianki – vouchery do restauracji Kochanówka, zaproszenia na obiekty Agencji Rozwoju Miasta Siedlce.

Udział w imprezie jak zawsze jest bezpłatny, wymagana jest umiejętność swobodnej jazdy na rolkach oraz hamowania. Warto pamiętać i zadbać o bezpieczeństwo swoje i innych rolkarzy, dlatego też obowiązkowe wyposażenie to kask i ochraniacze na łokcie oraz kolana. Przydadzą się również odblaski dla dobrej widoczności i koniecznie dobry humor
z pozytywną energią.

Pierwszy odcinek trasy zaplanowany jest specjalnie dla dzieci – mała pętla ok. 5 km. Po tym etapie najmłodsi wracają na Rolkowisko, pozostali pojadą dalej, pełne 15 km. Grupę rolkarzy tradycyjnie poprowadzi muzyczna ciężarówka z energiczną muzyką na żywo. Największe hity serwować będzie DJ BAXX.

Impreza zakończy się około godz. 22.00. Nad bezpieczeństwem czuwać będą służby porządkowe oraz policja.

Nie może Was zabraknąć! Do zobaczania!

reklama ARMS

Możliwość komentowania jest wyłączona.