SPIN

Mini Maraton SICARIO w Kinie Helios

Aneta Borkowska czwartek, 5 lipca 2018, 12:40 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Kino Helios 20 lipca zaprasza na wieczór z mocnym kinem akcji w ramach Nocnych Maratonów Filmowych. Na początek jeden z najlepszych kryminałów sensacyjnych ostatnich lat pt. SICARIO i premierowo SICARIO 2: SOLDADO, w którym brutalny świat narkotyków i handlu bronią, staje się jeszcze bardziej mroczny i bezwzględny…

Kartele narkotykowe, płatni zabójcy i akcja trzymająca w napięciu do samego końca jeszcze długo po wyjściu z kina nie pozwolą Wam zasnąć. Czy jesteście gotowi na tak mocne rozpoczęcie weekendu?

Start: 20.07.2018 r., godz. 20:30

– „Sicario”

Młoda agentka FBI, Kate Macer przyłącza się do supertajnej akcji CIA, mającej na celu pojmanie szefa wielkiego meksykańskiego kartelu narkotykowego. Macer stopniowo poznaje szczegóły operacji, która często ociera się o granicę prawa i moralności, prowadząc do najgłębszych czeluści przestępczego piekła. Przewodnikiem po jego kolejnych kręgach będzie dla Macer tajemniczy współpracownik CIA o meksykańskim pochodzeniu, zwany „konsultantem”, który – jak się okaże – ma dla całej akcji kluczowe znaczenie. Jego prawdziwa tożsamość będzie dla Macer największym szokiem.

Reżyseria: Denis Villeneuve / Scenariusz: Taylor Sheridan / Obsada: Emily Blunt, Josh Brolin, Benicio Del Toro

– „Sicario 2: Soldado”

Alejandro był kiedyś pełnym brawury prokuratorem, jednak morderstwo jego rodziny odmieniło go na zawsze. Z jednej strony stał się opiekunem córki mafiosa, który dopuścił się tej zbrodni, z drugiej nie przestał być sicario – zabójcą, który przekroczy każdą granicę, żeby zemścić się na kartelach, które odebrały mu jego dawne życie. Alejandro podejmuje się samotnej misji, która każe mu się cofnąć w głąb mrocznej przeszłości, o której tak bardzo chciał zapomnieć.

Reżyseria: Stefano Sollima / Scenariusz: Taylor Sheridan / Obsada: Benicio Del Toro, Josh Brolin, Catherine Keener

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu. Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin.

reklama Helios

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.