SPIN

Rajd rowerowy w ramach Tygodnia Zrównoważonego Transportu

Aneta Borkowska wtorek, 11 września 2018, 12:54 Aktualnie, Sport

Zbliża się Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu pod hasłem „Przesiadaj się i jedź”. Dlatego też 23 września (niedziela), o godz. 15:00, już po raz kolejny przesiadamy się na dwa kółka i ruszamy w 20 km trasę rowerową. W tym dniu odstawmy samochody i wspólnie przesiądźmy się na zdrowy tryb życia z Agencją Rozwoju Miasta Siedlce.

Start: Centrum Przesiadkowe , przy ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego / Meta: Centrum Rowerowe ONILUS ul. Lecha Kaczyńskiego

Zasada i misja jest bardzo prosta. Każdy z nas wie, jak ważne jest zdrowe i czyste środowisko. Zostań EKObohaterem i uwolnij nasze miasto od spalin i zanieczyszczeń. Razem możemy wszystko, warto więc przyłączyć się do akcji i całymi rodzinami pokazać przykład ekologicznej jazdy. Zdrowo i na sportowo!

Energii na trasie doda Wam DJ grający muzykę na żywo. Pamiętajcie o kaskach, odblaskach i sprawnym oświetleniu rowerowym, to zapewni nam Wszystkim bezpieczeństwo i bycie widocznym na trasie. Na koniec  jak zawsze niespodzianka – do wygrania rower od firmy Onilus.

Sponsorami Rajdu Rowerowego są firmy: Toyota Auto Podlasie, Firma Onilus, Restauracja Polsko-Litewska Kochanówka Arka Tarczyńskich, A.T. Trading. Zabezpieczenie Medyczne zapewni : Centrum Medyczno-Diagnostyczne

reklama ARMS

Możliwość komentowania jest wyłączona.