SPIN

Eko Budżet w decydującej fazie

Aneta Borkowska środa, 3 października 2018, 09:17 Siedlce

Wraz z końcem września, zakończyło się internetowe głosowanie na projekty w ramach Eko Budżetu 2018. Przypominamy, że w każdym z czterech sektorów miasta zostały ogłoszone po trzy propozycje inwestycji, na które siedlczanie mogli oddawać swoje głosy od 1 stycznia do 30 września.

Projekty były bardzo ciekawe i użyteczne – od różnych form rekreacji jak siłownie zewnętrzne, place zabaw czy ścieżki rowerowe po te bardzo praktyczne – bezpieczne przejścia dla pieszych czy  podziemne pojemniki do segregacji odpadów. Wartość każdej inwestycji szacowana jest na około 100 tys. złotych.

Decyzją mieszkańców inwestycje, które najbardziej się spodobały, uzyskały najwięcej głosów i przechodzą do kolejnego etapu Eko Budżetu to:

– w sektorze 1 – Park Trampolin,

– w sektorze 2 – Pumptrack,

– w sektorze 3 – Wymiana oświetlenia na oprawy LED,

– w sektorze 4 – Ścieżka rowerowa przy ulicy Plażowej,

Teraz wszystko rękach mieszkańców. O tym, który projekt wygra tegoroczną rywalizację i zostanie zrealizowany zadecyduje najwyższy współczynnik segregacji odpadów osiągnięty w danym sektorze. Wyniki są co miesiąc aktualizowane i publikowane na Facebooku: https://www.facebook.com/SiedlceNaturalnie/

Projekt Eko Budżet realizowany jest przez Zakład Utylizacji Odpadów w Siedlcach przy wsparciu Urzędu Miasta Siedlce.

reklama ZUO Siedlce

Możliwość komentowania jest wyłączona.