SPIN

Koncert Studia Piosenki Singers i Sweet Angels

Aneta Borkowska wtorek, 4 grudnia 2018, 07:00 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 11 grudnia (wtorek) o godz. 18. do Sali Białej na zimowo-świąteczny koncert Studia Piosenki Singers i Zespołu Wokalnego Sweet Angels.

Za nami pierwszy śnieg! Wokaliści Studia Piosenki Singers i Zespołu Wokalnego Sweet Angels przygotowują się już do śnieżnej zimy i zapraszają na zimowo-świąteczny koncert. Ding dong, Z kopyta kulig rwie, Oszaleli anieli czy Na całej połaci śnieg – to tylko niektóre piosenki, które usłyszymy 11 grudnia w Sali Białej MOK. Atmosfera koncertu na pewno będzie gorąca, o czym zapewniają wokaliści oraz opiekun i instruktor wokalny zespołów – Edyta Wójcik.

Studio Piosenki Singers działa przy Miejskim Ośrodku Kultury od września 1995 r. Od 2000 roku zajęcia z dziećmi i młodzieżą prowadzi wokalistka, pedagog i instruktor wokalny Edyta Wójcik. Nauka śpiewu prowadzona jest w dwóch grupach wiekowych. I grupę tworzą dzieci w wieku 5-7 lat, natomiast II grupa to dzieci w wieku 8-13 lat.

Zespół Wokalny Sweet Angels został założony we wrześniu 2007 roku. Powstał z najstarszej grupy Studia Piosenki Singers, działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach. Śpiewająca młodzież to uczniowie siedleckich szkół, którzy śpiewając solo i w zespole realizują różne projekty wokalne. Poprzez naukę śpiewu rozwijają też swoją wrażliwość muzyczną.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

reklama MOK

Możliwość komentowania jest wyłączona.