SPIN

Koncert Studia Piosenki i Sweet Angels

Aneta Borkowska środa, 3 kwietnia 2019, 07:12 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 9 kwietnia (wtorek) o godz. 18. do Sali Białej na wiosenny koncert Studia Piosenki i Sweet Angels.

Studio Piosenki Singers, działające przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach, zaprasza na wiosenny koncert. Oprócz piosenek dla najmłodszych będzie można posłuchać utworów z repertuaru zespołu Sound’n’Grace, Maryli Rodowicz, Zbigniewa Wodeckiego czy Edyty Górniak.

Podczas koncertu wystąpi również Zespół Wokalny Sweet Angels, który od 2007 roku działa przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach. W obecnym składzie pracuje od września ubiegłego roku i już może pochwalić się sukcesami, m. in. II miejscem w Konkursie Kolęd i Pastorałek w Warszawie, II miejscem podczas Jesiennego Festiwalu Piosenki w Warszawie, a solistka, Karina Szurek, I miejscem podczas Jesiennego Festiwalu Piosenki w Warszawie. Zespół pracuje obecnie nad nowym programem z piosenkami z lat 60-tych.

Warto będzie posłuchać również kwartetu wokalnego – Małe Sweet Angels, którego wokalistki śpiewają także w Studiu Piosenki. Są to laureatki I miejsca w Jesiennym Festiwalu piosenki w Warszawie, natomiast solistka, Martyna Wójcik, zajęła na tym samym festiwalu III miejsce.

Wszystkie zespoły działają pod okiem instruktora śpiewu Edyty Wójcik.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

reklama MOK

Możliwość komentowania jest wyłączona.