SPIN

Żarciowozy, czyli zlot foodtrucków w Siedlcach

Aneta Borkowska poniedziałek, 8 kwietnia 2019, 14:39 Społeczeństwo


W najbliższy weekend zajrzyjcie koniecznie na Plac gen. Wł. Sikorskiego. Gwarantujemy, że będzie się działo!

Już w piątek (12 kwietnia) do Siedlec przybędą żarciowozy, czyli jedzenie na kółkach. Zagoszczą na naszym placu przez 3 dni. Szykuje się pyszna uczta smaków z całego świata.

Rozkład jazdy: piątek 15:00 – 21:00 / sobota 12:00 – 21:00 / niedziela 12:00 – 20:0

Żarciowozy to nie tylko wspaniałe jedzenie, ale i świetna muzyka, atrakcje dla dzieci, konkursy z nagrodami. Na wypadek deszczu czy wiatru, duża hala namiotowa.

To jednak nie koniec atrakcji! W sobotę również na Placu Sikorskiego odbędzie się finał wiosennej akcji „Rowerowy kwiecień z Radiem ZET”. Czekamy na Was już od godziny 11. Dziennikarze Radia ZET przeprowadzą liczne konkursy, w których do wygrania będą rowery i gadżety radiowe. Najmłodsi zapoznają się z przepisami ruchu drogowego, pokonując specjalnie przygotowaną trasę. Będzie można także zrobić przegląd swojego roweru, poradzić się specjalistów, jak dobrać dla siebie odpowiedni sprzęt, zobaczyć efekty crash testu kasku rowerowego czy spróbować jazdy rowerem elektrycznym.

Dodatkowo siedleccy policjanci przeprowadzą akcję bezpłatnego znakowania rowerów. Warto skorzystać z tej możliwości, zabezpieczyć swój jednoślad i nie dać się złodziejom.

reklama ARMS

Możliwość komentowania jest wyłączona.