SPIN

Koncert „Renata Przemyk i Mężczyźni” – przełożony

Aneta Borkowska piątek, 28 lutego 2020, 16:25 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 22 marca (niedziela) o godz. 18. do sali „Podlasie” na koncert Renata Przemyk i Mężczyźni. Goście: Czesław Mozil, Leski, Buslav.

Koncert zostaje przełożony na inny termin

Podczas koncertu usłyszymy najbardziej znane i najciekawsze piosenki Renaty Przemyk w specjalnie zaaranżowanych wersjach, w duetach z mężczyznami.

Autorka i wykonawczyni niezmienna w swojej zmienności, niestrudzona poszukiwaczka form i stylistyk, świadomie i kunsztownie przekuwająca na scenie to, co intymne, w to, co wyzwala zbiorowe emocje. Renata Przemyk, obecna w naszych uszach, oczach i wyobraźni od trzech dekad, z okazji jubileuszu zaprosiła na scenę Mężczyzn. Premiera płyty 20 marca 2020!

Idea jest oczywista jak status artystki, którą zesłał Bóg, na polskiej scenie piosenki artystycznej: trzynaście ikonicznych utworów w trzynastu nowych aranżacjach, często znacząco odmiennych od oryginałów. Przygotowanych przez przedstawicieli elity młodego pokolenia producentów i autorów, a zaśpiewanych wspólnie z Renatą Przemyk przez dżentelmenów w różnym wieku.

Podczas koncertu w Siedlcach razem z Renatą Przemyk wystąpią: Czesław Mozil, Leski i Buslav. Towarzyszył im będzie zespół w składzie: Piotr Wojtanowski – bas, Grzegorz Palka – gitara, Sławek Puka – perkusja, Krzysztof Pająk – klawisze, Kamil Błoniarz – akordeon.

Bilety do nabycia w kasach MOK: przy ul. Pułaskiego 6 od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:45, przy ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-16:00 oraz godzinę przed koncertem,

PARTER – 85 zł w przedsprzedaży do 15 marca / PARTER – 100 zł od 16 marca / BALKON – 75 zł w przedsprzedaży do 15 marca / BALKON – 90 zł od 16 marca. Rezerwacje biletów pod nr tel. 25 794 31 03 i 25 794 31 26.

reklama MOK

Możliwość komentowania jest wyłączona.