SPIN

Konkursy, wystawa, koncert – MOK internetowo

Aneta Borkowska wtorek, 24 marca 2020, 12:02 Kultura

Przeżywamy obecnie czas przymusowego przebywania w domu. Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach, podobnie jak inne placówki, musiał zawiesić organizację imprez kulturalnych i prowadzenie zajęć artystycznych w zespołach funkcjonujących przy MOK.

Nie chcemy jednak rezygnować ze wszystkich aktywności. Dlatego zapraszamy do udziału, bez potrzeby wychodzenia z domu, w dwóch konkursach: seniorów w III Konkursie Kaligraficznym „Sztuka Pisana” oraz dzieci i młodzież w Konkursie Plastycznym „Wielkanocna Pisanka”. Teraz jest dużo czasu, by przygotować prace konkursowe. Szczegóły i regulaminy konkursów dostępne są na naszej stronie internetowej mok.siedlce.pl.

W najbliższy czwartek (26 marca) w Galerii Fotografii Fokus odbyć miał się wernisaż wystawy fotografii Anny Worowskiej pt. Rytmy. W związku z epidemią koronawirusa oczywiście i ta impreza się nie odbędzie, ale wystawę i tak będzie można obejrzeć na stronie mok.siedlce.pl. Wirtualną wystawę malarstwa przygotowują również uczestnicy zajęć Pracowni Rysunku i Malarstwa, prowadzonej przez Tomasza Nowaka. Szczegóły wkrótce.

W następnym tygodniu zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia koncertu Grupy Piosenki Poetyckiej, działającej pod opieką Macieja Turkowskiego, który zamieścimy na naszym kanale na YouTube (YouTube.com/moksiedlce). O dokładnej dacie poinformujemy w najbliższych dniach.

reklama MOK

Możliwość komentowania jest wyłączona.