SPIN

Oczami Kobiet: „Gniazdo” (przełożony)

Aneta Borkowska piątek, 30 października 2020, 07:17 Kultura

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną oraz decyzją rządu od dziś (5 listopada) do odwołania Nove Kino Siedlce będzie nieczynne.Film „Gniazdo” zostanie wyświetlony w innym terminie.

NoveKino Siedlce zaprasza 25 listopada o godz. 19. na kolejną odsłonę cyklu Oczami Kobiet. Tym razem będzie można zobaczyć dramat „Gniazdo”.

Rory dostaje propozycję pracy i namawia swoją żonę Allison na przeprowadzkę do Londynu, gdzie wreszcie ma szansę zarobić wielkie pieniądze i wieść luksusowe życie, o jakim zawsze marzył. Bez względu na koszty, wynajmuje imponującą posiadłość na przedmieściach, a kiedy upragniony prestiż i wysoka pozycja społeczna wydają się być na wyciągnięcie ręki, Rory idzie o krok dalej i łamie wszelkie zasady, podejmując coraz większe ryzyko. Bez skrupułów dążąc do swojego celu, wpada w spiralę kłamstw, a w pozornie idealnym życiu małżeńskim zaczynają pojawiać się rysy. Wielki dom obnaża wzajemnie skrywane tajemnice, a to, co na zewnątrz wydawało się prawdziwą sielanką, za zamkniętymi drzwiami okazuje się demaskować prawdziwe oblicza małżonków.

Reżyseria: Sean Durkin / Scenariusz: Sean Durkin / Gatunek: dramat, thriller / Kraj produkcji: Kanada, Wielka Brytania / Rok produkcji: 2020 / Czas trwania: 107 minut / Obsada: Jude Law, Carrie Coon, Anne Reid, Charlie Shotwell, Oona Roche, Adeel Akhtar

reklama NoveKino Siedlce

Możliwość komentowania jest wyłączona.