SPIN

Spektakl „(Nie)Brzydkie Kaczątko” – przeniesiony

Aneta Borkowska środa, 10 marca 2021, 06:29 Kultura

Spektakl ze względu na obostrzenia zostanie przeniesiony na inny termin

W niedzielę (14 marca) o godz. 16:00 na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie spektakl dla dzieci pt. „(Nie)Brzydkie Kaczątko”.

Spektakl "(Nie)Brzydkie Kaczątko" w Centrum Kultury i Sztuki

Spektakl o samotności, ale i o odnalezieniu własnej drogi, o odwadze i pięknej przemianie. To dobrze znana historia o brzydkim kaczątku, oparta na klasycznej baśni Hansa Christiana Andersena w autorskiej oprawie. Brzydkie Kaczątko odrzucone przez swoich przyjaciół z podwórka, wyrusza w podróż, aby znaleźć swoje miejsce na ziemi. Podczas podróży wiele razy trafia na sytuację bez wyjścia, ale okazuje się, że nie m a sytuacji bez wyjścia.. otóż zawsze jest jakiś sposób na kłopoty. O tym właśnie przekonuje się Kaczątko podczas spotkania z zabawnym i Duchami Jankiem i Zenkiem oraz gdy nieoczekiwanie wpada na Myśliwego Pif Pafa i jego psa. Na szczęście zawsze na naszej drodze pojawia się ktoś życzliwy, kto chce nam pomóc. I tak dzieje się również w przypadku Kaczątka, któremu pomoże m.in. Polna Mysz oraz doktor Dzięcioł, który przywróci Kaczątku wiarę w siebie.

Autorskie piosenki, wartko tocząca się akcja spektaklu, piękne kostiumy oraz barwna scenografia czynią ten spektakl wyjątkowym teatralnym widowiskiem z wartościowym morałem, który powinni zapamiętać nie tylko najmłodsi widzowie.

Rezerwacje i bilety dostępne w kasie CKiS, tel. 25 794 31 89 oraz online: TUTAJ

reklama CKiS

Możliwość komentowania jest wyłączona.