SPIN

Koszulki sportowe z nadrukiem – jak je spersonalizować?

Aneta Borkowska niedziela, 12 września 2021, 20:58 Siedlce

Koszulki sportowe z nadrukiem to jeden z nieodłącznych elementów wyposażenia każdej drużyny. Dotyczy to zarówno zespołów amatorskich, jak i zawodowców. Sprawdź, jak powinny wyglądać dobrze spersonalizowane koszulki sportowe z nadrukiem i jaką techniką najlepiej jest go wykonać!

Koszulki sportowe z nadrukiem – jak powinna wyglądać sportowa personalizacja?

Każdy, kto chce wyposażyć swój zespół w jednolity, tożsamy z barwami klubu strój, musi w pierwszej kolejności zrobić małe rozeznanie na rynku. To, co warto wiedzieć – jedną z trwalszych metod personalizacji jest sublimacja. To specjalna technika, która polega na wtopieniu bezpośrednio we włókna dzianiny dowolnego projektu. Dzięki niej, możesz liczyć na to, że nadruk nie odklei się i nie popęka, nawet mimo intensywnego użytkowania i podczas rozciągania dzianiny. Nadruk wykonany techniką sublimacji jest tak samo elastyczny, jak dzianina, na jaką został naniesiony – ponieważ jest jej częścią.

Koszulki sportowe z nadrukiem – rodzaj dzianiny

Koszulki sportowe z nadrukiem powinny być wygodne, funkcjonalne, odporne na częste pranie i ogólnie – trwałe. Takie cechy w połączeniu ze zdolnością do swobodnej cyrkulacji powietrza posiadają dzianiny poliestrowe. Mają one wiele zalet! Koszulki sportowe z nadrukiem wykonane z poliestru nie chłoną wilgoci, lecz odprowadzają ją szybko z ciała, nie powodują przegrzania, są szybkoschnące, miłe w dotyku i lekkie. Poliester nadaje się zarówno na koszulki sportowe z nadrukiem dla dzieci, ale też wyposażenie drużyn dorosłych.

Co musi być na koszulce?

Koszulki sportowe z nadrukiem, aby mogły być dopuszczone do reprezentowania zawodników w oficjalnych rozgrywkach, powinny być odpowiednio oznaczone. Do najważniejszych elementów, jakie należy nanieść na koszulkę sportową zalicza się informacje takie, jak np. numer zawodnika, nazwa drużyny/klubu, opcjonalnie – nazwisko gracza, a także motyw graficzny, taki jak np. godło, herb, lub logotypy sponsorów.


Jak widzisz, koszulki sportowe z nadrukiem nie muszą wiązać się z czasochłonnym procesem realizacji. Sprawdź, jaki producent oferuje nadruki wykonywane techniką sublimacji, a następnie wybierz ciekawy, wygodny model koszulki. Celuj w polskie marki i wybieraj rodzimą produkcję. To najczęściej jeden ze sposobów na generowanie oszczędności przy jednoczesnym napędzaniu polskiej gospodarki i wspierania biznesów lokalnych przedsiębiorców. Szkoły z pewnością docenią oszczędności związane z ceną zamówienia, a zawodowcy będą cieszyć się z wysokogatunkowych dzianin i precyzyjnego wykończenia.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.