SPIN

Kino Seniora: „Listy do M. 5”

Aneta Borkowska piątek, 28 października 2022, 06:51 Kultura

NoveKino Siedlce zaprasza na kolejną odsłonę cyklu Kino Seniora. W poniedziałek (7 listopada) o godz. 12. będzie można obejrzeć komedię romantyczną „Listy do M. 5”.

Melowi jak zwykle nic nie wychodzi. Zbieg okoliczności sprawia, że staje się bohaterem mimo woli, a jego nie zawsze kryształowy charakter znowu zostaje wystawiony na próbę. Wojciech, który nie czuje wszechobecnej radosnej atmosfery, spotyka na swojej drodze kogoś, kto zmienia jego świąteczne plany. Z kolei Karina i Szczepan uwikłają się w walkę o spadek, który może poróżnić nawet najbliższych. Przekonają się czy z rodziną rzeczywiście dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach. To oczywiście nie wszystko! W tej części pojawią się też nowi bohaterowie i ich zaskakujące historie. „Listy do M. 5” skupią się na uniwersalnych wartościach, takich jak miłość, bliskość czy życzliwość, które obecnie są najistotniejsze.

Reżyseria: Łukasz Jaworski / Scenariusz: Marcin Baczyński, Mariusz Kuczewski / Gatunek: komedia, romantyczny / Kraj produkcji: Polska / Rok produkcji: 2022 / Obsada: Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat, Janusz Chabior, Jan Peszek

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.