SPIN

Warsztaty asertywności i samoobrony dla kobiet

Aneta Borkowska poniedziałek, 21 listopada 2022, 08:41 Siedlce

W Siedlcach odbędą się wyjątkowe warsztaty asertywności i samoobrony WenDo. Wyróżnia je to, że jest to metoda stworzona przez kobiet i przeznaczona dla kobiet i łączy trening samoobrony fizycznej i psychicznej. WenDo zostało stworzone w latach 80 w Kanadzie, a potem zostało upowszechnione w Kanadzie.

Planowane w Siedlcach zajęcia są przeznaczone dla DOROSŁYCH KOBIET. Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

WenDo jest wykorzystywane jako narzędzie powstrzymywania i zapobiegania przemocy wobec dziewczynek i kobiet. Co ważne. Nie jest to typowy kurs samoobrony, polegający na ćwiczeniu ciosów itp. To warsztaty asertywności i nauki akceptacji własnych i cudzych granic.

Warsztaty zostaną przeprowadzone przez wykwalifikowane trenerki: Jolantę Gawędę (Fundacja Feminoteka) oraz Agnieszkę Janiszewską (stowarzyszenie tutajteraz).

Warsztaty są płatne. Uczestniczki pokrywają część kosztów organizacji wysokości 50 zł. Organizację zajęć dofinansowano z dotacji Samorządu Województwa Mazowieckiego. Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata 50 zł oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego https://forms.gle/Y1TNrxGTsJnExkBE7

Kiedy: Warsztaty będą trwać 2 dni: najbliższe będą 26 i 27 listopada, dostępne są również inne terminy. Dodatkowe informacje: 608 657 713, stowarzyszenie.tutajteraz@gmail.com

Zadanie publiczne dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.