SPIN

Gwiazdka Mikołaja w MOKu

Aneta Borkowska czwartek, 24 listopada 2022, 09:21 Kultura

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 4 grudnia (niedziela) o godz. 16. do sali „Podlasie” na Gwiazdkę Mikołaja. To tradycyjna impreza mikołajkowa dla dzieci.

W tym roku do wspólnej zabawy zapraszamy razem z Ruphertem & Rico na program artystyczny pt. „Gdy w pokoju wyrośnie choinka”. Ruphert i Rico to jeden z najlepszych duetów klaunów cyrkowych. Przygotują niezapomniane widowisko z udziałem św. Mikołaja oraz jego zimowego orszaku. To jedyne w swoim rodzaju, przepełnione rewelacyjnymi atrakcjami przedstawienie bożonarodzeniowe dla dzieci i całych rodzin. Interaktywna fabuła wciąga do wspólnej zabawy wszystkich uczestników. Każde widowisko to bajkowa scenografia do programu, która dodatkowo jest przepięknie iluminowana bajecznym oświetleniem, deszcz świecących confetti imitujących śnieg, deszcz baniek mydlanych oraz bajkowo-mikołajkowe postaci z prawdziwego domu Świętego Mikołaja.

W trakcie programu „Gdy w pokoju wyrośnie choinka” publiczność będzie miała okazję wysłuchać znanych, dziecięcych, świątecznych hitów i wspólnie bawić się podczas bloku rozrywkowo-konkursowego. Tańcem, śpiewem i wesołą muzyką ten niepowtarzalny duet zapewnia doskonałą zabawę w świątecznym klimacie. Każdy uczestnik zamieni się w tym magicznym dniu w pomocnika Świętego Mikołaja i na każdego czeka wiele niespodzianek.

Ostatni punkt naszego spotkania to „Wizyta Świętego Mikołaja”. Mikołaj znajdzie czas dla wszystkich gości. W tym czasie porozmawia z dziećmi, rozda prezenty i zrobi sobie zdjęcia z uczestnikami imprezy. Nasz Mikołaj wprowadzi niezwykle ciepłą, wesołą i prawdziwie świąteczną atmosferę.

Bilety w cenie 15 zł (dzieci) i 25 zł (dorośli) do nabycia online na bilety.mok.siedlce.pl i w kasie MOK, ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:45 oraz godzinę przed koncertem. Rezerwacje miejsc pod nr tel. 25 794 31 26. Liczba miejsc ograniczona.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.