SPIN

Czy dresy piłkarskie dla dzieci można personalizować?

Aneta Borkowska czwartek, 2 lutego 2023, 08:01 Siedlce

Planujesz wyposażenie drużyny piłkarskiej w spójne dla wszystkich dresy piłkarskie dziecięce? Poza wyborem ich kolorystyki, kroju i materiału, z jakiego zostały wykonane, warto zastanowić się również nad ich personalizacją. To jeden z wartych uwagi elementów strojów piłkarskich!

Czy można personalizować stroje piłkarskie?

Stroje piłkarskie nie tylko można, ale nawet trzeba personalizować! Każda drużyna, która chce wziąć udział w zawodach, powinna mieć spójny dla każdego zawodnika strój, o jednakowej barwie i stosownym oznaczeniu. Na koszulki piłkarskie zazwyczaj nanosi się numer, nazwę klubu/szkoły i opcjonalnie inne elementy graficzne (z logotypami sponsorów włącznie).

Dresy piłkarskie dziecięce, a personalizacja

Dresy piłkarskie dla dzieci również mogą być zadrukowane. Najczęściej nanosi się na nie napis: nazwę klubu, szkoły, szkółki piłkarskiej itp. Nadruki na dresach piłkarskich dla dzieci są zazwyczaj naklejane. Częstym wyborem jest nadruk wykonany w technologii flex lub subli-flex.

Jakie dresy piłkarskie dla dziecka wybrać?

Najlepszym wyborem do uprawiania aktywności jest wybór dresów z dzianin poliestrowych. To materiał, który nie tylko zapewnia komfort termiczny, ale również jest estetyczny, oddychający, szybkoschnący i trwały. Dzianiny poliestrowe są uznawane za najlepsze przy uprawianiu aktywności fizycznej: zapobiegają nadmiernemu poceniu, nie mają właściwości higroskopijnych, a także są odporne na częste pranie. Wybór dobrej jakości dzianiny poliestrowej może przedłużać żywotność kompletu dresowego i sprawi, że nie straci on na swoim wyglądzie, formie i funkcjonalności nawet mimo intensywnego użytkowania i częstych prań.

Czy dresy piłkarskie dla dzieci można personalizować? Okazuje się, że tak! Wybór nadruku naklejane go wykonanego w technologii flex lub subliflex sprawia, że możliwe staje się np, naniesienie białych, dobrze widocznych liter nawet na ciemnym tle. wielu producentów umożliwia wykonanie nadruków w ramach złożonego zamówienia. Jeżeli chcesz oszczędzić czas i pieniądze związane z samodzielną personalizacją dresów piłkarskich w wybranej drukarni – celuj w ofertę producentów, którzy personalizują odzież na miejscu.

Inwestycja w trwałe nadruki na bluzach dresowych sprawia, że identyfikacje wizualna zawodników staje się łatwiejsza. Dlatego podczas realizowania zamówienia na dresy piłkarskie dla dzieci zaznacz od razu chęć ich personalizacji – będzie to miało duży wpływ na satysfakcję z zamówionej odzieży i z pewnością przyczyni się do uzyskania profesjonalnego wyglądu młodych zawodników.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.