SPIN

Stroje piłkarskie dla dzieci – sięgnij po nowoczesne technologie!

Aneta Borkowska sobota, 4 lutego 2023, 08:38 Siedlce

Stroje piłkarskie dla dzieci powinny być wygodne, funkcjonalne, estetyczne i trwałe. Jeżeli chcesz wyposażyć siebie i swoją drużynę w profesjonalny komplet do gry, zobacz, z jakich nowoczesnych technologii w zakresie funkcjonalności dzianin możesz skorzystać!

Nowoczesna funkcja chłodzenia

Wybierając stroje piłkarskie dla dzieci polskiej marki PEHA możesz wybrać wygodne komplety do gry wykonane z polskiego poliestru o niezwykłych właściwościach. Dzianina CoolMax to rodzimej produkcji materiał, który doskonale sprawdza się w przypadku odzieży sportowej. Czym wyróżnia się CoolMax?

Dzianina CoolMax, z której zostały wyprodukowane stroje do piłki nożnej dla dzieci PEHA wyróżnia się właściwościami chłodzącymi. Wysoka zdolność do zapewnienia swobodnej cyrkulacji powietrza, szybkie schnięcie, a także unikalna budowa włókna sprawiają, że zawodnik odczuwa przyjemne wrażenie chłodzenia, nawet podczas intensywnego treningu.

Budowa włókien CoolMax opiera się na czterokanałowej przędzy. Umożliwia swobodne odprowadzanie wilgoci z ciała na zewnątrz materiału. Dzięki temu skóra pozostaje sucha. To najwyższy komfort i cecha niezwykle pożądana w przypadku uprawiania sportów.

Stroje piłkarskie dziecięce o nowoczesnym kroju

Kolejną zaletą, jaką powinny wyróżniać się nowoczesne stroje piłkarskie dla dzieci, jest ich krój. Ani koszulka, ani spodenki nie powinny krępować ruchów ciała. Wybór klasycznej koszulki typu T-shirt i spodenek na wygodnej, nieuciskającej gumce z dodatkowymi troczkami i siateczkową częścią „majtkową” sprawiają, że trening będzie komfortowy, wygodny i efektywny!

Personalizacja

Jeżeli chcesz zachować wysokie właściwości cyrkulacyjne dzianiny, wybór personalizacji, czyli sportowego nadruku na koszulce piłkarskiej również nie pozostaje bez wpływu na jej funkcjonalność. Wybór nadruków sublimacyjnych jest zatem najlepszą opcją. Dlaczego? Technologia sublimacji pozwala na trwałe wtopienie specjalnych atramentów prosto we włókna dzianin poliestrowych. Nadruk nie jest klejony i nie zaburza przepływu powietrza, co wpływa na zachowanie pierwotnych właściwości oddychających materiału i nie stawia ograniczeń w zakresie nadruku.

Jeżeli szukasz nowoczesnych i funkcjonalnych strojów piłkarskich dla dzieci – celuj w propozycje polskiej marki sportowej PEHA. To gwarancja wygody, nowoczesnego wyglądu i współczesnych właściwości dzianin funkcyjnych. Co więcej, przy zakupie co najmniej 6 kompletów meczowych, producent wykona usługę personalizacji gratis!

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.