SPIN

Teatr Baniek Mydlanych

Aneta Borkowska czwartek, 9 marca 2023, 06:20 Kultura

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 25 marca (sobota) o godz. 13. i 15.30 do sali „Podlasie” na Teatr Baniek Mydlanych. To unikalne widowisko dla dzieci, a zobaczą one nowy spektakl „Tajemnica Bańki Szczęścia”, w którym znów spotkają się ze znanymi już bohaterami Bąbelkiem i Mydlaneczką oraz Mistrzem Bulbulasem. Na wszystkich czekać będą olbrzymie bańki mydlane w nowych kształtach i kolorach.

Uczniowie magicznej „BUL-BUL SZKOŁY” – urocza Mydlaneczka i jedyny w swoim rodzaju Bąbelek – pilnie uczą się sztuki panowania nad bańkami mydlanymi. Pomaga im nauczycielka „BUL-BUL SZKOŁY” – Wróżka Czarodziejówna, która pokazuje magiczne sztuczki i zdradza poufne sekrety tworzenia kolorowych baniek. Dzięki niej, bańki – ku wielkiemu zachwytowi widzów – dosłownie ożywają w rękach bohaterów!

Bąbelek – młody wynalazca, nie porzuca jednak próby odkrycia TAJEMNICY BAŃKI SZCZĘŚCIA, utraconej wiele, wiele lat temu…Wciąż brakuje mu jednego, tajnego składnika, który – jak się okazuje – jest przechowywany w kolbach i słoikach laboratorium Mistrza Bulbulogii Szkodliwej – Profesora Bulbulasa. Oznacza to, że Mydlaneczka i Bąbelek muszą zebrać całą zdobytą dotychczas wiedzę i udać się wraz z widzami na spotkanie z prawdziwą przygodą! Zmierzą się z Mistrzem Bulbulasem, by wszystkie stworzone przez niego smutne, markotne i szare bańki zamienić w szczęśliwe!

Oczywiście, nie obejdą się bez pomocy dorosłych: genialny wykładowca Akademii Bańkowej Magii – Profesor Dziwadło czuwa nad nimi na Mydło-Skype i wspiera w najtrudniejszych zadaniach, a wyjątkowa Wróżka Czarodziejówna zaskakuje wszystkich swoim magicznym bańkowym deszczem.

Ten spektakl otworzy przed widzami świat prawdziwych czarów i baśni, którą artyści stworzą na scenie…

Polecamy dla dzieci od 3 do 10 roku życia.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.