SPIN

Ogrody Pełne Pomysłów w parku Aleksandria

Aneta Borkowska wtorek, 12 września 2023, 07:19 Aktualnie, Kultura

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 23 września (sobota) o godz. 16. do parku Aleksandria na Ogrody Pełne Pomysłów, czyli otwartą scenę muzyczną, warsztaty plastyczne, malarskie i fotograficzne.

Program imprezy:

Strefa SZTUKI
16:00-17:00 | Warsztaty plastyczne „Sensoplastyka w ogrodzie” (wiek uczestników – powyżej 4. roku życia)
16:00-17:00 | Warsztaty malarskie „Odkryj w sobie talent” (wiek uczestników – powyżej 12. roku życia)

Strefa FOTOGRAFII
16:00 – 17:00 | Warsztaty fotograficzne „Podstawy dobrego zdjęcia telefonem” (wiek uczestników – powyżej 14. roku życia)

Strefa MUZYKI
18:00 | Otwarta scena – Prezentacja talentów młodych artystów.

Na scenie mogą zaprezentować się osoby indywidualne oraz zespoły (wiek uczestników – powyżej 16. roku życia). Maksymalna liczba osób w zespole – 8. Repertuar jest dowolny, uczestnicy mogą wykonać 2 utwory, których łączny czas nie przekroczy 10 min. Uczestnicy korzystający z własnych instrumentów muzycznych zobowiązani są do zamontowania sprzętu muzycznego przed swoim występem w czasie nie przekraczającym 5 minut oraz demontażu w jak najszybszym czasie po występie. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie elektronicznej karty zgłoszenia wraz z podpisaną przez każdego z uczestników zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Uczestnicy korzystający z podkładu muzycznego zobowiązani są do dołączenia pliku w formacie mp3 przy wysyłaniu zgłoszenia.

Na zgłoszenia czekamy do 15 września do godz. 23:59. Lista i kolejność występujących zostanie opublikowana 19 września do godz. 16:00 na stronie mok.siedlce.pl.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.