SPIN

Koncert Pana Sprężynki „LotNisko na Ziemią”

Aneta Borkowska niedziela, 17 września 2023, 18:09 Kultura

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 29 września (piątek) o godz. 09:15 10:45 12:30 do sali „Podlasie” na koncert Pana Sprężynki „LotNisko na Ziemią”. Będzie to kosmiczna podróż pełną zabawy i nauki.

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, zgromadzona widownia będzie miała okazję uczestniczyć w fascynującej podróży, którą osobiście przygotował Pan Sprężynka. „LotNisko nad Ziemią” to program, który w pełni oddaje ducha rozrywki i edukacji. Pod rytmiczne dźwięki reggae, ska, disco i folku, autorstwa Pana Sprężynki, dzieci wyruszą w ekscytującą edukacyjną podróż po całym Układzie Słonecznym.

Koncert Pana Sprężynki to nie tylko wspaniały repertuar muzyczny, ale również pełna humoru konferansjerka. Profesjonalna i dynamiczna gra na żywo, razem z wyjątkowymi umiejętnościami Pana Sprężynki angażowania widowni do interakcji, sprawią, że dzieci staną się pełnoprawnymi uczestnikami tego wydarzenia. Podczas koncertu nie zabraknie tańców, śpiewów i wspólnych zabaw. W tym wyjątkowym spektaklu każde dziecko może wziąć udział i bawić się wspólnie z prowadzącym!

Dołączcie do nas na tej magicznej kosmicznej podróży!

reklama

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.