SPIN

Maraton Halloween w NoveKino

Aneta Borkowska niedziela, 22 października 2023, 15:13 Kultura

We wtorek (31 października) o godz. 20.15 NoveKino Siedlce zaprasza miłośników horrorów i thrillerów. Prawdziwą ucztą dla wszystkich fanów mocnych wrażeń będzie filmowy Maraton Halloween, a w nim trzy pełne grozy filmy – „Obserwowany”, „Gra w opętanie” i „Slotherhouse: Leniwa śmieć”.

Na początek „Maratonu Halloween” premierowy „Obserwowany”. Drugim filmem będzie wciągający thriller „Slotherhouse: Leniwa śmieć”. Emily Young, studentka ostatniego roku, pragnie wygrać wybory na prezeskę studenckiego bractwa. Chcąc zdobyć popularność, adoptuje uroczego leniwca o imieniu Alfa, który ma stać się wyborczą maskotką. Wkrótce studencką społecznością wstrząsa seria makabrycznych morderstw. Krwawe ślady prowadzą do Alfy. Czy w sercu tak słodkiej istoty może kryć się rządza mordu?

Na zakończenie przygotowaliśmy przedpremierowy pokaz „Gry w opętanie”. Lata 70 Boże Narodzenie. Dwie samotne uczennice szkoły dla dziewcząt z długimi tradycjami zostają na święta w szkolnych murach wraz z wrażliwą nauczycielką. Porzucone i zapomniane usiłują udawać, że to wcale nie boli. Tymczasem w okolicy grasuje brutalny gang, który dokonuje rytualnych mordów. Każde zabójstwo przybliża jego członków do przyzwania pradawnego demona. I do opuszczonej prywatnej szkoły, w której mają do odhaczenia ostatnie morderstwo. Do drzwi placówki łomoczą tuż przed tym, nim na niebie pojawi się pierwsza gwiazdka. Świąteczny obiad zamieni się w krwawą jatkę. Ale w horrorze „The Sacrifice Game” nic nie jest tym, na co wygląda. Czy mordercy nie pożałują czasami, że na widok starego szkolnego budynku nie wcisnęli gazu do dechy?

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.