SPIN

Spektakl komediowy „Recepta na Szczęście”

Aneta Borkowska wtorek, 27 lutego 2024, 17:33 Kultura

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 2 marca (sobota) o godz. 17. do sali „Podlasie” na romantyczny spektakl komediowy „Recepta na Szczęście”. Mnóstwo zabawnych pomyłek, piosenki wykonywane na żywo i elementy tańca, gwarantują niezapomniany wieczór!

Trzy pokolenia kobiet spotykają się w gabinecie lekarskim. Szukająca miłości Kasia, która dopiero rozpoczyna swoje dorosłe życie w dużym mieście. Temperamentna Kleo z bagażem doświadczeń sercowych, żyjąca nadzieją, że kiedyś spotka swoje wymarzone szczęście oraz Seniorka Gina wciąż jeszcze aktywna, energiczna, niepogodzona z upływem czasu.

Wszystkie traktują Doktora bardziej jako przyjaciela, powiernika ich myśli niż lekarza. Doktor Kazimierz, znany jest z tego, że leczy nie tylko ciało, ale i duszę. Pojawia się w gabinecie również tajemniczy Country-man żyjący na wsi, kochający naturę i życie blisko niej. Spotkanie wszystkich bohaterów, zderzenie ich różnych światów wywołuje istną burzę w gabinecie lekarskim i zmierza do nieoczekiwanego zakończenia.

Scenariusz, reżyseria, muzyka: Aleksandra Nieśpielak
Doktor: Michał Mikołajczak / Adam Adamonis
Kleo: Aleksandra Nieśpielak
Kasia: Emilia Szmolke
Gina: Anna Korcz / Grażyna Zielińska / Dorota Gorjainow
Pacjent: Michał Felek-Felczak / Daniel Roman
Muzycy (piano, sax): Andrzej Perkman / Marcin Gańko / Michał Borowski

Bilety do nabycia online na stronie biletyna.pl i kupbilecik.pl oraz w kasie MOK, ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00 oraz godzinę przed koncertem. Rezerwacje miejsc pod nr tel. 25 794 31 26. Liczba miejsc ograniczona.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.