SPIN

40-lecie Grupy LIMBOS

Aneta Borkowska piątek, 1 marca 2024, 08:56 Aktualnie, Kultura

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 5 kwietnia (piątek) o godz. 19. do sali „Podlasie” na koncert Grupy Muzycznej Limbos pt. „Klimaty Światowej Muzyki”.

Grupa świętuje w tym roku jubileusz 40-lecia działalności! Z tej okazji zapraszamy na koncert pt. „Klimaty Światowej Muzyki”. Będzie to osiemnasta już edycja z cyklu „Tematy muzyczne, których słucha świat”. Zespół zaprezentuje znane na całym świecie utwory muzyki dawnej, filmowej, jazzowej i popularnej w wersji instrumentalnej oraz chętnie słuchane piosenki współczesne w autorskich aranżacjach.

Koncerty Grupy Muzycznej Limbos to autorskie opracowania i ciekawe aranżacje, fantastycznie zaprezentowane przez doświadczonych muzyków, które zadowolą w stu procentach każdego słuchacza. Zawsze grają z wielką pasją, wkładając muzyczne serca w perfekcyjnie wykonanie wybranych utworów z historii muzyki polskiej i światowej.

Grupa Muzyczna Limbos wystąpi w składzie:
Wiesław Miadziółko – perkusja, lider
Leszek Kowalik – śpiew,
Piotr Franczuk – gitara,
Grzegorz Matwiejczyk – syntezator.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia online na bilety.mok.siedlce.pl i w kasie MOK, ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00 oraz godzinę przed koncertem. Rezerwacje miejsc pod nr tel. 25 794 31 26. Liczba miejsc ograniczona.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.