SPIN

10 urodziny Kina Helios

Aneta Borkowska czwartek, 21 marca 2024, 16:08 Aktualnie, Kultura

W sobotę (6 kwietnia) w godz. od 10:00 do 15:00 kino Helios zaprasza rodziny z dziećmi do wielkiego świętowania 10 urodzin.

Osoby, które skorzystają z propozycji kinowych, będą mogły uczestniczyć w różnych ciekawych atrakcjach m.in: VideoBudki do nagrywania fantastycznych filmików, konsoli z różnego rodzaju grami oraz suchego basenu z kulkami. W holu kina dla najmłodszych będą czekały dodatkowe atrakcje takie jak: malowanie buziek, brokatowe tatuaże, koło zabawy, animacje taneczne, konkurencje sportowo-ruchowe, zabawy z hula hop/kolorowa kostka, kolorowe rzuty do celu oraz kącik artystyczny.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach z Kołem Fortuny. Jest to zabawa również dla dorosłych widzów. Pojawią się m.in. pytania z dziedziny wiedzy o filmie, a do wygrania będą przeróżne nagrody: książki, bilety do kina, vouchery o wartości 100 zł od firmy Mały Inżynier Siedlce, vouchery do obiektów Agencji Rozwoju Miasta Siedlce, tj. Park Wodny Siedlce i kręgielnia, voucherów na kursy językowe dla dzieci wraz z gadżetami od Euroschool Siedlce, niespodzianki od firmy Kulinarne Poddasze a także wiele innych nagród.

Punktem kulminacyjnym świętowania będzie ogromny tort urodzinowy o godz. 14:00, którego sponsorem jest Galeria Pieczywa w Broszkowie.

Z okazji 10 urodzin Galerii Siedlce zapraszamy na koncert Marcina Stycznia wraz z zespołem, który odbędzie się w sali kinowej nr 4 o godzinie 18:00 w naszym kinie. Wstęp wolny. Marcin Styczeń to artysta, sięgający chętnie w swojej twórczości do inspiracji poezją, jego teksty piosenek posiadają głęboki przekaz, a melodyjna muzyka na długo zostaje w pamięci.

Zapraszamy także do wzięcia udziału w konkursie „Najstarszy bilet do kina”. Osoba która dostarczy do Siedleckiego Heliosa bilet z najstarszą datą może wygrać jedną z naszych wspaniałych nagród.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.