SPIN

Koncert wiosenny zespołu Niekompletni

Aneta Borkowska wtorek, 16 kwietnia 2024, 17:17 Aktualnie, Kultura

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 25 kwietnia (czwartek), o godz. 19:00 do Sali Białej na koncert wiosenny zespołu Niekompletni.

Niekompletni to projekt, w który zaangażowani są młodzi wokaliści i instrumentaliści, a którego założycielem i kierownikiem artystycznym jest Maciej Turkowski – muzyk, kompozytor, instruktor, pedagog, laureat wielu nagród. W skład zespołu wchodzi grono muzyków i wokalistów, którzy realizują autorskie projekty artystyczne. Zajmują się piosenką literacką, poezją śpiewaną i szeroko rozumianą muzyką z kręgu „Krainy łagodności”.

Podczas wiosennego koncertu Niekompletni wystąpią w nowym składzie. Do wokalistów Urszuli Chojeckiej, Pauliny Zbrzeźniak, Aleksandry Świder, Amelii Zbuckiej i Igora Wiercińskiego dołączyli: Patrycja Soszyńska, Kornelia Biarda i Bartosz Jakubik, a wśród akompaniatorów zadebiutuje Krzysztof Michalak na fortepianie. Michał Klimiuk zagra na gitarze i instrumentach perkusyjnych, a Maciej Turkowski tradycyjnie na gitarze.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia online na bilety.mok.siedlce.pl i w kasie MOK, ul. Sienkiewicza 63, od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00 oraz godzinę przed koncertem w Sali Białej. Rezerwacje miejsc pod nr tel. 25 794 31 26. Liczba miejsc ograniczona.

Możliwość komentowania jest wyłączona.