SPIN

Wystawa fotografii Justyny Jezierskiej

Aneta Borkowska wtorek, 16 kwietnia 2024, 17:13 Kultura

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 25 kwietnia (czwartek) o godz. 18:00 do Galerii Fokus na wernisaż wystawy fotografii Justyny Jezierskiej.

Justyna Jezierska – urzędniczka i mama nastolatki Zofii, fotografka, której pasją jest łapanie ulotnych chwil codziennego życia na ulicach miasta. Z wykształcenia jest prawniczką, ale zdecydowała się podążać za swoją pasją do fotografii i ukończyła Warszawską Szkołę Fotografii i Grafiki Projektowej im. Mariana Schmidta. Swoje umiejętności doskonaliła także jako uczestniczka programu mentorskiego Sputnik.

Justyna jest aktywną biegaczką i pasjonatką podróży, co inspiruje ją do odkrywania nowych miejsc i uchwycenia różnorodności życia ulicznego. Lubi portretować ludzi i uwieczniać ich naturalne emocje, jednak to fotografia uliczna stanowi jej największe wyzwanie i źródło pasji. Uważa, że ulica jest najlepszą sceną, pełną nieprzewidywalnych sytuacji i fascynujących detali, które warto uchwycić. Zawsze ma przy sobie aparat, gotowa uwiecznić magiczne momenty ulicznego życia, które mogą uchodzić niezauważone dla przeciętnego obserwatora. Wystawa Justyny Jezierskiej prezentowana w Galerii Fotografii Fokus to doskonała okazja do zapoznania się z jej wyjątkowym spojrzeniem na świat, zanurzając się w fascynującym światku ulicznej fotografii, pełnej życia i emocji.

Wystawa czynna do 19 maja od wtorku do piątku w godz. 11:00-17:00 oraz w niedziele w godz. 11:00-15:00.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.